Olimpijskie Lenovo

Olimpijskie Lenovo

Olimpijskie Lenovo
Źródło zdjęć: © Lenovo
18.09.2007 10:39, aktualizacja: 18.09.2007 11:00

Firma Lenovo wprowadziła sześć nowych komputerów z serii Lenovo 3000, które zostały stworzone w nawiązaniu do zbliżających się Igrzysk
Olimpijskich

*Nowe, czarno-srebrne komputery stacjonarne Lenovo 3000 J200, J205 tower i S200 są pierwszymi komputerami z naniesionym na ich obudowę logo Lenovo oraz Igrzysk Olimpijskich. Rozwiązania te będą sprzedawane na świecie, podkreślając globalne zaangażowanie Lenovo w działania sponsoringowe na rzecz Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie. *

Wewnętrzne i zewnętrzne zmiany w komputerach stacjonarnych Lenovo. Nowe komputery stacjonarne Lenovo przeznaczone dla użytkowników z małych firm zostały zaprojektowane tak, aby mogły być używane zarówno w celach zawodowych, jak i prywatnych. Unikalne i stylowe czarno-srebrne obudowy komputerów stanowią połączenie tradycyjnej czerni typowej dla rozwiązań biznesowych oraz energii, z którą kojarzy się kolor srebrny stosowany w urządzeniach life stylowych, a także tych przeznaczonych do użytkowania w domu. Nowe komputery stacjonarne Lenovo zawierają także najnowsze technologie, które zapewniają łatwą, niezawodną i skuteczna pracę z komputerem.

Komputery stacjonarne J200p zawierają procesory Intel Core 2 Quad, modele J200 oraz S200 wyposażono w procesory bazujące na rozwiązaniach Intel’a, a komputery J205 wyposażone są w procesory firmy AMD. Komputery te zawierają także gigabitowy Ethernet, zintegrowaną grafikę, sześć portów USB, zabezpieczenie przed dostępem do wnętrza komputera oraz specjalne gniazdo zabezpieczające przed kradzieżą komputera (PC lock slot). Dodatkowo, wybrane modele komputerów mogą zawierać opcjonalną nagrywarkę DVD oraz szyfrujący dane chip TPM 1.2.

Zestaw narzędzi Lenovo Care Tools pomaga użytkownikom z małych i średnich firm zarządzać ich komputerami za pomocą automatycznych aktualizacji, przywracania systemu i zarządzania hasłami za pomocą jednego przycisku, zapewniając im wyjątkowo przyjemną pracę z komputerem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)