Okulary Full HD dla użytkowników Facebooka

Okulary Full HD dla użytkowników Facebooka
Źródło zdjęć: © zioneyez.com

11.03.2011 15:36, aktual.: 11.03.2011 15:47

Serwisy społecznościowe cieszą się coraz większą popularnością. Zauważyli to producenci gadżetów, którzy oferują coraz ciekawsze urządzenia. Niedawno prezentowaliśmy klawiaturę, dedykowaną użytkownikom...

Serwisy społecznościowe cieszą się coraz większą popularnością. Zauważyli to producenci gadżetów, którzy oferują coraz ciekawsze urządzenia. Niedawno prezentowaliśmy klawiaturę, dedykowaną użytkownikom Facebook. Teraz kolej na okulary, które zapewnią łatwa komunikację i pozwolą dzielić się swoim życiem z innymi użytkownikami sieci.

Firma ZionEyez zaprezentowała okulary zaprojektowane specjalnie z myślą o blogerach i użytkownikach serwisów społecznościowych. Nowość ma pozwolić nagrywać wideo w rozdzielczości Full HD. Zarejestrowane materiały zapisywane są na wewnętrznej pamięci o pojemności 1. GB. Wymiana danych z komputerem czy smartfonem może odbywać się za pomocą złącza microUSB lub modułu Bluetooth. Szybkie publikowanie naszych treści zapewni obsługa telefonów iPhone i modeli wyposażonych w system Android. Wbudowany akumulator powinien pozwolić na zapis około 3 godzin materiału wideo.

Obraz
© (fot. zioneyez.com)

Producent zadbał również o wygląd ZionEyez. Okulary będą miały wymienne szkła, dostępne w różnych kolorach. Niestety jak na razie zarówno cena, jak i data wprowadzenia na rynek nie są jeszcze znane.

Więcej gadżetów na http://techtrendy.pl/

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)