Ogromna chłodziarko-zamrażarka Haier: metr szerokości i 685 litrów

Ogromna chłodziarko-zamrażarka Haier: metr szerokości i 685 litrów29.10.2014 14:33
Ogromna chłodziarko-zamrażarka Haier: metr szerokości i 685 litrów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Haier wprowadza na polski rynek chłodziarko-zamrażarkę o szerokości 1 metra i pojemności aż 685 litrów. Urządzenie przeznaczone dla dużej rodziny jest nie tylko pojemne, ale również ekonomiczne i ciche.

Czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka Haier HB25FSSAAA oferuje łączną pojemność 68. L i jest to 35% więcej w porównaniu do klasycznej czterodrzwiowej lodówki amerykańskiej. Nowy model to 426 litrów w części chłodziarki, 229 litrów w części zamrażarki oraz 30 litrów w części MyZone.

Lodówka posiada system obiegu powietrza Full No Frost, który zapobiega tworzeniu się lodu i szronu w zamrażarce oraz poprawia rozprowadzanie chłodnego powietrza we wnętrzu.

Technologia My Zone wykorzystuje dwie szuflady, które można dopasować do własnych potrzeb. W tej strefie utrzymywana jest stała temperatura 0 stopni Celsjusza, która umożliwia szybkie chłodzenie produktów, przechowywanie produktów wrażliwych jak np. ryby i mięso, a także umożliwia wygodne rozmrażanie. Model posiada również kostkarkę do lodu.

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A++, czyli umożliwia oszczędność 25. energii w porównaniu do klasy A+. Oszczędne jest także zastosowane oświetlenie LED, które zużywa mniej energii, ale również nie nagrzewa wnętrza lodówki. Projektantom udało się stworzyć bardzo ciche urządzenie. Kompresor wyciszony w odpowiedni sposób generuje hałas na poziomie 40 decybeli, co odpowiada poziomowi głośności jaki panuje w lesie.

Cena: 8000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)