Odkurzacze piorące Zelmer Aquawelt - odkurzają z workiem lub bez

Odkurzacze piorące Zelmer Aquawelt - odkurzają z workiem lub bez
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.11.2012 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sprzedaży pojawiły się trzy odkurzacze z linii Aquawelt. Urządzenia mogą pracować zarówno z workiem Safbag, jak i w trybie bezworkowym z filtrem wodnym.

919.5SK, 919.0ST i 919.0SP to nowe odkurzacze firmy Zelmer. Pierwszy z nich może pracować z maksymalną mocą 150. W, dwa pozostałe modele osiągają parametry o 100 W większe. Urządzenia mogą pracować zarówno bez worka - wtedy mieszczą maksymalnie 5 l zanieczyszczeń - jak i z workiem Safbag o pojemności 2,5 l. W trybie bezworkowym odkurzacz działa z filtrem wodnym, dzięki któremu zanieczyszczenia są zwilżane i opadają na dno. W tym trybie można nie tylko odkurzać, ale także prać dywany i wciągać płyny z podłogi.

Do każdego z modeli dołączono zestaw do prania i spryskiwacz, w odkurzaczach znajduje się także osobny pojemnik na detergenty. Urządzenia z linii są wyposażone w zmywalny filtr HEPA, oczyszczający powietrze z bakterii, pyłków i odchodów roztoczy. Każdy odkurzacz Aquawelt posiada zestaw akcesoriów: ssawko-szczotkę przełączalną z separatorem drobnych przedmiotów, 3 małe ssawki chowane w schowku w obudowie, małą oraz dużą ssawkę do prania, ssawkę do zbierania płynów oraz rurę teleskopową. Model 919.0SP ma ponadto szczotkę parkietową z naturalnym włosiem, a 919.0ST szczotkę parkietową i turboszczotkę.

Ceny odkurzaczy z linii Aquawelt przedstawiają się następująco:
919.5SK - 820 zł
919.0SP - 900 zł
919.0ST - 960 zł

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)