Od dzisiaj do niedzieli darmowe rozmowy w Gadu naGłos

Od dzisiaj do niedzieli darmowe rozmowy w Gadu naGłos

Od dzisiaj do niedzieli darmowe rozmowy w Gadu naGłos
13.02.2009 11:30, aktualizacja: 13.02.2009 12:22

Z okazji zbliżających się Walentynek użytkownicy Gadu-Gadu mogą prowadzić darmowe rozmowy za pośrednictwem usługi Gadu naGłos. Promocja potrwa od dzisiejszego południa do niedzieli włącznie. Bezpłatne połączenia będzie można realizować z użytkownikami telefonów stacjonarnych w Polsce i w dziesięciu innych państwach.

Producent komunikatora Gadu-Gadu przygotował z okazji Walentynek promocję związaną z usługą Gadu naGłos. Osoby, które posiadają konto GG od co najmniej 3. dni będą mogły realizować bezpłatne połączenia z użytkownikami telefonów stacjonarnych w Polsce oraz w dziesięciu innych państwach (Austria, Irlandia, Francja, Kanada, Niemcy, Norwegia, Szwecja, USA, Wielka Brytania i Włochy). Saldo konta GG nie ma znaczenia i może wynosić nawet 0 zł. Ilość połączeń jest nieograniczona. Warto dodać, że w porównaniu do promocji mikołajkowej zniesiony został limit czasu trwania jednej rozmowy, co potwierdził w rozmowie z PC World Jarosław Rybus, rzecznik prasowy GG Network.
Promocja rozpoczyna się 1. lutego o godzinie 12.00. Potrwa do 15 lutego do godziny 23:59:59. Jeśli nie będziemy mogli spotkać się w tym czasie z ukochaną osobą to nic nie stanie na przeszkodzie, aby rozmawiać z nią choćby przez całą noc. GG Network zwraca także uwagę na fakt, że od przypadkowego "gadu-gadu" może czasem zacząć się znajomość, przyjaźń, a także miłość na całe życie.
Dodatkowe informacje o zasadach korzystania z usługi można znaleźć na stronie Gadu naGłos - http://www.gadunaglos.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)