Ôasys poinformuje cię o zużyciu wody w twoim domu

Ôasys poinformuje cię o zużyciu wody w twoim domu
Źródło zdjęć: © kickstarter.com

28.09.2015 08:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak wiele wody zużywa, a także, że z łatwością może ograniczyć jej zużycie, dbając przy tym o środowisko oraz własny portfel. Nawyk oszczędzania wody możemy wprowadzić już od teraz i to dzięki urządzeniu o nazwie Ôasys.

Na rynku jest dostępnych wiele urządzeń, które pozwalają kontrolować zużycie wody w naszym domu, a także informują o ewentualnej awarii. Ôasys to produkt nieco inny. Jest to bezprzewodowy sensor, który łączy się z naszą siecią Wi-Fi i ma nas powiadamiać jak wiele wody zużywanej jest w naszym mieszkaniu oraz pomóc ją oszczędzać. Produkt zasilany jest na baterie, dzięki czemu nie trzeba do niego doprowadzać żadnych przewodów i w zasadzie można go umieścić w dowolnym miejscu.

Obraz
© (fot. kickstarter.com)

Ôasys pokazuje w czasie rzeczywistym zużycie wody, umożliwiając porównanie z zeszłym tygodniem, a także sąsiadami, jeśli oczywiście oni również zdecydują się korzystać z tego sprzętu. Produkt prezentuje poziom zużycia wody w postaci kolorowego światła. Jeśli świeci na zielono, wówczas jest to sygnał, że jesteśmy oszczędni. Gdy jednak zmieni kolor, oznacza to, że zużywamy jej zbyt dużo.

Obraz
© (fot. kickstarter.com)

Ôasys do sprzedaży trafi w marcu przyszłego roku i dostępny będzie w cenie 180 euro (760 zł).

_ Źródło: Ubergizmo / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)