Nowy Windows i Office na horyzoncie

Nowy Windows i Office na horyzoncie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.05.2014 07:50, aktual.: 22.05.2014 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tak dawno do Sieci trafił „ocenzurowany” zrzut ekranowy z facebookowym profilem jednego z pracowników Microsoftu, z którego wynikało, że pracuje nad „Windows 365”. Dziś do Sieci trafił ten sam zrzut, ale bez „cenzury”.

Redakcja serwisu MYCE.com dotarła do oryginalnej wersji zrzutu ekranowego z facebookowego profilu pracownika Microsoftu, na którym widać przyszłe produkty Microsoftu i przybliżone daty ich premier.

Wynika z niego (przy założeniu, że jest autentyczny), że premiery Windows 9 powinniśmy się spodziewać na jesieni przyszłego roku Ten sam zrzut sugeruje, że pakiet Office w pełni dostosowany do "dotykowych" możliwości Windows 8.1 pojawi się już tego lata (a przynajmniej wtedy zostanie ukończony).

Ze zrzutu wynika też, że Microsoft szykuje się do uaktualnienia pulpitowych wersji aplikacji Office (nazywając je Office 2015) oraz że uaktualnione będą OneDrive, interfejs Metro, Windows Defender, mechanizm aktywacyjny Windows i asystentka Cortana.

MYCE.com ręczy za autentyczność tego zrzutu, my jednak sugerujemy, by traktować go jako plotkę, która może, ale nie musi znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto 12-calowy Surface Pro 3

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)