Nowy TomTom XL2 IQ Routes już w Polsce

Nowy TomTom XL2 IQ Routes już w Polsce

Nowy TomTom XL2 IQ Routes już w Polsce
Źródło zdjęć: © TomTom
08.06.2010 14:07, aktualizacja: 08.06.2010 14:23

Nowy model nawigacji TomTom XL2 IQ Routes jest już dostępny w Polskich sklepach. Następca popularnej nawigacji TomTom XL IQ Routes został wyposażony w zaawansowane technologie, jednocześnie gwarantujące łatwość obsługi

Nowy XL2 IQ Routes posiada jeszcze bardziej uproszczony interfejs użytkownika, a także funkcję Asystenta Pasa Ruchu, technologię wymiany danych Map Share oraz popularną i niezwykle przydatną technologię inteligentnego wyznaczania trasy IQ Routes.

Obraz
© (fot. TomTom)

Dzięki ekranowi dotykowemu o przekątnej 1. cm (4,3”), kierowcy mają możliwość korzystania z udoskonalonego menu startowego, które zawiera teraz jedynie dwie funkcje: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę. To sprawia, że nowy TomTom XL2 IQ Routes jest jeszcze prostszy w obsłudze i umożliwia szybsze wyruszenie w zaplanowaną trasę.

TomTom zapewnia także kierowcom dostęp do najlepszych map. Gwarancja Najnowszych Map daje pewność, że do 3. dni od pierwszego uruchomienia nawigacji TomTom, jej użytkownik może pobrać za darmo najnowszą wersję mapy, korzystając z darmowej aplikacji TomTom HOME (jeśli jest nowsza od tej preinstalowanej w nawigacji).

Dostępność i cena:

TomTom XL2 IQ Routes jest dostępny w Polsce od czerwca 2010 roku w wersji regionalnej (mapy 27 państw Europy) i europejskiej (mapy 43 państw Europy). Sugerowana cena detaliczna to odpowiednio 499 PLN i 599 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)