Nowy telewizor Loewe Individual - milion wariatnów

Nowy telewizor Loewe Individual - milion wariatnów

Nowy telewizor Loewe Individual - milion wariatnów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.06.2013 12:37, aktualizacja: 03.06.2013 14:41

Dobór kolorów i materiałów; rozmiar ekranu, opcje audio, multimedia i obsługa sieci - to oferuje nowy telewizor Individual, którego wariantów może być ponad milion. W jednej z opcji dostępny jest nawet elektryczny mechanizm obrotowy dbający o optymalne umiejscowienie telewizora.

Dobór kolorów i materiałów; rozmiar ekranu, opcje audio, multimedia i obsługa sieci - to możliwości konfiguracji telewizora Loewe Individual, którego wariantów może być ponad milion. W jednej z opcji dostępny jest nawet elektryczny mechanizm obrotowy dbający o optymalne umiejscowienie telewizora.

Loewe Individual jest dostępny w trzech rozmiarach: 40. 46 i 55 cali. Wszystkie wersje pracują w oparciu o technologię Edge LED Full-HD LCD z odświeżaniem obrazu 400 Hz. Jasność i wysokie odświeżanie obrazu pozwalają na prezentowanie zarówno obrazu 2D i 3D. Za jakość obrazu 3D odpowiada technologia Active Shutter, a za odpowiednią głębię czerni specjalny panel kontrastowy.

Telewizor wyposażono także w 750GB nagrywarkę DR+, która pozwala nagrywać treść 2. i 3D i przesyłać wideo na inne telewizory Loewe przez sieć WLAN, LAN lub Powerline. Całe telewizyjne archiwum jest zawsze dostępne w domowej sieci dla innego telewizora Loewe. Program może zostać zatrzymany – i niczego nie opuszczając – obejrzany do końca na innym telewizorze Loewe. Nagrywarka pozwala także zatrzymać oglądanie programu i za naciśnięciem przycisku kontynuowanie oglądania tam, gdzie się przerwało. Dzięki zintegrowanemu podwójnemu tunerowi DVB-T/T2/C/S2 podczas nagrywania można oglądać inne programy.

Telewizor wyposażono w osiem zintegrowanych głośników w opcjonalnie instalowanym głośniku Individual. Zintegrowany, wielokanałowy dekoder z przedwzmacniaczem AV przekształca telewizor w centrum kontroli całego domowego systemu rozrywki. Do telewizora można podłączyć także cienki, podłogowy głośnik Loewe Individual Stand Speaker Slim ID, któregom membrana wytwarza dźwięk w paśmie od 150Hz do 40kHz, a także szereg innych głośników, w tym projektor dźwięku.

Nowa koncepcja obsługi
Telewizor Loewe Individual wyposażono w nowy sposób kontroli: Loewe Assist Media. Programowanie telewizora, Internet, zdjęcia, wideo i aplikacje są w pełni zintegrowane. Dostępne treści można zapisać w „ulubionych”. na ekranie startowym, niezależnie czy chodzi o ulubiony kanał, nagranie DR+ na zintegrowanym dysku, stronę internetową, aplikację z MediaNet, muzykę, film czy zdjęcie z sieci.

Cena: powyżej 20.00. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)