Nowy telefon w rodzinie HTC Touch

Nowy telefon w rodzinie HTC Touch
Źródło zdjęć: © HTC

05.06.2008 10:30, aktual.: 05.06.2008 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma HTC Corp. zaprezentowała telefon biznesowy nowej generacji -
HTC Touch Pro. Nowy model zbliżony jest stylistycznie i funkcjonalnie
do Touch Diamond i wprowadza szereg usprawnień dla użytkowników
biznesowych, które ułatwią pracę w podróży

.

Nowy wymiar wygody - obsługa dotykowego ekranu jedną ręką
HTC wykonała ogromny postęp w zakresie innowacji ekranów dotykowych, wprowadzając trójwymiarowy interfejs dotykowy pod nazwą Touch FLO 3D. Touch FLO 3. umożliwia zaskakująco intuicyjną realizację najpopularniejszych funkcji, takich jak wysyłanie i odczytywanie wiadomości, planowanie zadań w kalendarzu czy wykonywanie połączeń głosowych. Równie łatwe jest dotykowe odtwarzanie muzyki, przeglądanie zdjęć i kontaktów oraz korzystanie z Internetu. Ponadto, Touch Pro oferuje unowocześnione funkcje dotykowe usprawniające interakcję z urządzeniem.

Użyteczny i wygodny mobilny Internet
HTC, wraz z wprowadzeniem Touch Diamond i Touch Pro, zaprezentował zupełnie nowy sposób korzystania z mobilnego Internetu, w oparciu o szybkie łącze HSDPA 7.2 Mb/s i bezprzewodowy protokół HSUPA. Dla poprawy wygody przeglądania Internetu, HTC zastosował nową, zindywidualizowaną przeglądarkę internetową, umożliwiającą nawigowanie i wyświetlanie stron internetowych w formie przewidzianej dla komputerów PC. Funkcje to między innymi przybliżanie i przesuwanie obrazu strony jedną ręką oraz automatyczne przeglądanie treści zoptymalizowanych pod kątem wyświetlacza urządzenia przenośnego. Obrócenie urządzenia na bok powoduje automatyczny obrót obrazu strony na ekranie.

Obraz
© Touch Pro (fot. HTC)

Oprócz funkcji związanych z przeglądaniem stron internetowych, Touch Pro posiada opracowaną przez HTC aplikację YouTube, umożliwiającą oglądanie filmów zamieszczonych przez użytkowników, a także funkcje nawigacji i informacji o utrudnieniach w ruchu, współpracujące z Google Maps.

Doskonały styl i wygoda obsługi
Podobnie jak Touch Diamond, model Touch Pro dopasowano do wygodnego trzymania w dłoni. Urządzenie łączy funkcje ekranu dotykowego z precyzyjną, wysuwaną klawiaturą, specjalnie zaprojektowaną przez HTC. Pięciorzędowa klawiatura w układzie QWERTY ułatwia pisanie emaili oraz pracę w dokumentach Microsoft Office®. Dzięki wbudowanemu wyjściu telewizyjnemu użytkownicy mogą wyświetlać prezentacje PowerPoint® bezpośrednio z HTC Touch Pro.

Pełen innowacji
Touch Pro wyróżnia się doskonałym połączeniem funkcjonalności i wygody obsługi. Ekran o przekątnej 2,8 cala wyświetla obraz o parametrach zbliżonych do wydruków, co przekłada się na doskonałą jakość prezentowanych zdjęć lub stron internetowych. Wbudowana kamera posiada soczewkę z automatyczną, optyczną regulacją ostrości. Zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej i automatyczny czujnik położenia ekranu to tylko niektóre dodatkowe funkcje, dzięki którym korzystanie z Touch Pro dostarcza niespotykanych wrażeń.

Dostępność
HTC Touch Pro™ będzie dostępny na większości rynków Europy, Azji i Bliskiego Wschodu pod koniec lata. W Ameryce Północnej i Łacińskiej Touch Pro będzie dostępny pod koniec 2008 roku.

Najważniejsze parametry HTC Touch Pro:
· Wymiary: 102 x 51 x 18,05mm
· Waga: 165 g
· Łączność: WCDMA / HSPA: 900/2100MHz. HSDPA 7.2 Mb/s i HSUPA
· System operacyjny: Windows Mobile® 6.1 Professional
· Ekran: dotykowy, 2,8 cala VGA
· Kamera: 3,2MP z funkcją wideorozmów
· Pamięć wewnętrzna: 512 MB flash, 288 MB RAM
· Czytnik kart: microSD™ (kompatybilny z SD 2.0)
· Klawiatura: wysuwana, pięciorzędowa, w układzie QWERTY
· Bluetooth: 2.0 z EDR
· Łączność bezprzewodowa: WiFi 802.11b/g
· GPS: GPS/AGPS
· Złącza: HTC ExtUSBä (mini-USB i audio w jednym; USB 2.0 High-Speed)
· Akumulator: 1350 mAh
· Czas rozmów: GSM: do 8 godzin
· Czas oczekiwania: GSM: do dwóch tygodni
· Chipset: Qualcomm MSM 7201Aä 528MHz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)