Nowy system muzyczny Bose SoundTouch 10 z wbudowanym Spotify

Nowy system muzyczny Bose SoundTouch 10 z wbudowanym Spotify

Nowy system muzyczny Bose SoundTouch 10 z wbudowanym Spotify
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.10.2015 13:26, aktualizacja: 22.10.2015 14:08

Miliony ludzi codziennie przesyłają muzykę strumieniowo. Bose przygotowało niewielki, domowy system bezprzewodowy audio, który idealnie sprawdzi się przy bezprzewodowym przesyłaniu muzyki. System SoundTouch 10, jest wyposażony w moduły Bluetooth i Wi-Fi, łącząc w ten sposób funkcjonalność obu technologii.

Takie rozwiązanie pozwala odtwarzać muzykę i słuchać jej w wielu pomieszczeniach. Bluetooth umożliwia przesyłanie strumieniowo utwórów, list odtwarzania, usług muzycznych lub materiałów z serwisu YouTube –. bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Wi-Fi umożliwia natomiast przekazywanie sygnału do dowolnej liczby posiadanych głośników SoundTouch. Za pomocą aplikacji SoundTouch możliwe jest natomiast używniu zintegrowanych usług muzycznych, konfigurowanie spersonalizowanych ustawień i słuchanie różnych utworów w każdym z pomieszczeń.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Głośnik SoundTouch 1. ma 21,2 cm wysokości, 14,1 cm szerokości i 8,7 cm głębokości. Łączy układ przetwarzania sygnału cyfrowego z nowym przetwornikiem Unidome- motorem całego systemu, który generuje największy zakres wychylenia z wszystkich dotychczasowych przetworników w historii firmy Bose. SoundTouch 10 brzmi klarowniej, głębiej i głośniej niż jakikolwiek inny głośnik tych rozmiarów. przystosowane są do pracy na tarasie, balkonie czy w ogródku.

System SoundTouch obsługuje również najbardziej popularne na świecie usługi muzyczne –. Spotify i Deezer – każda z nich dostępna jest z poziomu aplikacji. Wystarczy kilka dotknięć, aby aplikacja zmieniła telefon lub tablet w funkcjonalny kontroler, pozwalając na odsłuchiwanie tej samej muzyki w całym domu lub różnych utworów w każdym z pomieszczeń. Aplikacja pozwala użytkownikom zaprogramować do sześciu ustawień dla dowolnych list odtwarzania, wykonawców czy internetowych stacji radiowych i przełączać je w dowolnej chwili. Po każdej zmianie konfiguracji, wszystkie głośniki SoundTouch zapamiętują automatycznie ustawienia i ponowne korzystanie z aplikacji nie jest już konieczne. Wystarczy po prostu nacisnąć odpowiedni przycisk na głośniku SoundTouch lub dołączonym pilocie, aby włączyć swoją ulubioną muzykę bez używania telefonu czy tabletu.

Na początku przyszłego roku firma Bose udostępni funkcje, dzięki którym systemy SoundTouch staną się jeszcze bardziej zintegrowane ze Spotify. Zostaną one wyposażone w programową integrację z usługami Spotify oraz Spotify Connect. Wyszukiwanie piosenek, albumów, wykonawców i list odtwarzania dostępnych na Spotify lub kontach użytkowników Spotify będzie możliwe z poziomu aplikacji SoundTouch. Aplikacja Spotify pozwoli natomiast na bezpośrednie sterowanie systemami SoundTouch. Przełączanie między aplikacją SoundTouch i aplikacją Spotify będzie płynne, a odtwarzanie będzie uruchamiane z ostatnio używanego źródła muzyki.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)