Nowy piekarnik Teka, w którym niczego nie przypalisz

Strona głównaNowy piekarnik Teka, w którym niczego nie przypalisz
19.03.2014 13:36
Nowy piekarnik Teka, w którym niczego nie przypalisz
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Niemiecka firma Teka pokazała nowy piekarnik HL 890 z funkcją Hydroclean. Urządzenie dysponuje 14 funkcjami grzania i ma 17 programów automatycznych.

Dostępny w piekarniku Termoobieg umożliwia równomierne pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, bez przenikania się smaków i zapachów. Termosonda wskazuje natomiast temperaturę wewnątrz potrawy i wyłącza automatycznie urządzenie, gdy odpowiednia temperatura zostanie osiągnięta. Dzięki temu nie przypalimy przygotowywanych potraw.

288769701503514771
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Funkcja szybkiego nagrzewanie pozwala oszczędzić czas rozgrzewając piekarnik znacznie szybciej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych piekarników. Teleskopowe prowadnice zwiększają bezpieczeństwo i komfort obsługi. Korzystając z nich można lekko i stabilnie wysunąć nawet bardzo ciężkie pieczenie, bez ryzyka zsunięcia się potrawy.

Funkcja Hydroclean to ekologiczna technologia oparta na synergii działania temperatury i wody. Dzięki niej szybko i bez problemu można pozbyć się nawet największych zabrudzeń. Wystarczy wlać na dno piekarnika szklankę wody, włączyć funkcję Hydroclean, poczekać 24 minuty i na koniec przetrzeć wnętrze szmatką, aby piekarnik był z powrotem czysty.

Piekarnik obsługuje się poprzez sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator.

Cena: 4000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)