Nowy monitor dotykowy Sharp LL‑S201A - przenośne 20 cali

Nowy monitor dotykowy Sharp LL-S201A - przenośne 20 cali
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.01.2013 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sharp pokazał nowy monitor dotykowy, wyposażony w ekran o przekątnej 20” podświetlany diodami LED w technologii UV2A. Wyświetlany obraz ma rozdzielczość 1920x1080 pikseli i charakteryzuje się kontrastem statycznym na poziomie 3000:1. Monitor rozpoznaje do 10 punktów dotyku jednocześnie.

Żeby uczynić pracę jeszcze wydajniejszą monitor Sharpa wyposażony jest w rysik, który dzięki 2 mm końcówce zapewnia znacznie większą precyzję niż np. dotyk palca. Dzięki niemu cienkie podkreślenia tekstu czy drobne notatki na marginesie nie będą stanowiły problemu. Monitor może działać zarówno w trybie samego rysika (wtedy przypadkowe dotknięcia dłoni są ignorowane) lub w takim, gdzie aktywne jest zarówno używanie palców jak i rysika.

Głębokość monitora to 2. mm, a całość można powiesić, dzięki mocowaniom zgodnym ze standardami VESA. Co ciekawe, z monitora można także korzystać w sposób zbliżony do tego, jak byśmy korzystali z tabletu. Monitor oferuje również funkcję programowego obracania obrazu o 180 stopni, umożliwiając pokazanie obrazu osobie siedzącej naprzeciwko nas.

Cena monitora jest jednak niemal zaporowa. Sharp ustalił ją bowiem na 3900 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)