Nowy model lodówki XXL - Side by Side S100 od firmy Haier

Nowy model lodówki XXL - Side by Side S100 od firmy Haier

Nowy model lodówki XXL - Side by Side S100 od firmy Haier
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.11.2014 13:13

Haier pokazał kolejny model chłodziarko-zamrażarki o szerokości 1 metra. Nowy model Side by Side S100 dostępny dla polskich klientów to pojemność aż 792 litrów. Co ważne, firma udziela 5 lat całkowitej gwarancji na produkt.

Nowe chłodziarko-zamrażarki marki Haier są zarówno szersze (100,5 cm) jak i głębsze (7. cm) w porównaniu ze standardowymi. Te wymiary pozwalają łatwo wpasować się w kuchnie nowej generacji projektowane na wymiar. Model S100 to 435L pojemości w części chłodzącej, 335L w części mrożącej oraz 22L w komorze MyZone. Strefa MyZone to oddzielne szuflady, w których temperatura jest regulowana niezależnie od reszty chłodziarko-zamrażarki, co pozwala na stworzenia optymalnych warunków do przechowania owoców i warzyw, mięsa, ryb, czy do szybkiego chłodzenia napojów.
Dzięki swoim nietypowym rozmiarom (190x100,5x7. cm), niskiemu poziomowi hałasu (38 dB) oraz funkcjom takim jak kostkarka, półka na wino czy przesuwane szuflady łatwe do wyjmowania (i tym samym łatwe do czyszczenia), oraz klasie energetycznej A+++, jest to jedno z bardziej wydajnych urządzeń dostępnych na rynku.

Haier 4. S100 posiada system obiegu powietrza Multi Air Flow, który rozprowadza równomiernie zimne powietrze we wnętrzu urządzenia oraz technologię Full No Frost, która zapobiega tworzeniu się lodu i szronu w części chłodziarki i w zamrażalniku. Szuflady w zamrażarce są głębsze i większe, dzięki czemu dostęp do produktów jest łatwiejszy.

Cena: 8000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)