Nowy Millenet i aplikacja mobilna - zmiany w Banku Millennium

Nowy Millenet i aplikacja mobilna - zmiany w Banku Millennium

Nowy Millenet i aplikacja mobilna - zmiany w Banku Millennium
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.05.2019 13:57

Bank Millennium zaprezentował, jakie nowości i zmiany czekają klientów w bankowości mobilnej. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć zupełnie nowy wygląd Millenetu i aplikacji mobilnej oraz skorzystać z nowych funkcji stworzonych z myślą o użytkownikach.

Bank Millennium wprowadził przede wszystkim nowości w wyglądzie strony głównej Millenetu oraz aplikacji mobilnej, mające na celu łatwiejsze poruszanie się po bankowości internetowej. Dodatkowo wprowadzono nowe funkcje, które uproszczą zarządzanie finansami.

Millenet i aplikacja mobilna - co zmieniono?

  • Uproszczona prezentacja salda – dzięki czemu nie tylko łatwiej nam będzie zarządzać finansami, ale również będziemy mogli zobaczyć nasze środki z kont w innych bankach
  • Kafle produktowe – na których będziemy mogli zobaczyć przydatne informacje dla użytkownika, a na ich odwrocie najczęściej wykonywane akcje
  • Uproszczone menu oraz nowe zakładki ułatwiające poruszanie się po najważniejszych obszarach: Moje finanse, Płatności, Oferta oraz MilleUrząd.
Obraz
© Materiały prasowe

Bank Millennium - co nowego w bankowości mobilnej?

Bank Millennium wprowadził również nowe funkcje, które ułatwią zarządzanie finansami w różnych sytuacjach. Dostępny dodatek Zbiórka, pozwoli monitorować nie tylko zebraną kwotę, ale również to, ile osób dokonało wpłat. Ułatwi to monitorowanie wpłat od wielu odbiorców. Wystarczy określić kwotę i datę końca zbiórki oraz wybierać konto do wpłat i poinformować zainteresowanych o rozpoczęciu zbiórki.

Obraz
© Materiały prasowe

Dodatek Wygodny przelew umożliwi wykonywanie przelewów do zaufanych odbiorców ze strony głównej. Wystarczy wybrać odbiorcę, określić kwotę i kliknąć dokonanie przelewu. Inny dodatek, Nadchodzące Płatności pozwoli na łatwiejsze monitorowanie i planowanie wydatków.

Dodano również opcję Wydarzenia, na której widzimy wszystkie nasze działania i operacje na koncie. Dodatkowo w to miejsce trafiają porady i personalizowane oferty, przygotowywane na podstawie sposobu, w jaki zarządzamy finansami.

Na stronie banku nie podano jeszcze dokładnej daty wprowadzenia nowości w aplikacji i na stronie głównej Millenetu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)