Nowy Blu‑ray 3D Panasonic DMP‑BDT320. Więcej niż odtwarzacz

Nowy Blu-ray 3D Panasonic DMP-BDT320. Więcej niż odtwarzacz
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.09.2012 16:07, aktual.: 25.09.2012 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic DMP-BDT320 to nowy odtwarzacz 3D Blu-ray 3D z możliwością konwersji obrazu z 2D na 3D oraz 32-bitowy przetwornikiem audio DAC o częstotliwości próbkowania 192 kHz. Przetwornik dźwięku umożliwia uzyskanie efektu dźwięku przestrzennego w systemie 7.1. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym jest także napęd szczelinowy, który zastąpił tradycyjną tackę na płyty.

Panasonic DMP-BDT32. ma także dostęp do platformy multimedialnej firmy VIERA Connect. Za jej pośrednictwem użytkownicy mają dostęp m.in. do filmów na żądanie, programów sportowych, gier oraz usług społecznościowych. Pozwala ona korzystać z serwisów społecznościowych jak Twitter, Facebook, YouTube i Skype . Dostęp do internetu zapewnia zainstalowana w odtwarzaczu karta Wi-Fi.

Panasonic BDT32. wyposażono także w czujnik Smart Eco, który według deklaracji producneta minimalizuje zużycie energii. Gdy urządzenie wykryje ruch osoby w najbliższym otoczeniu (np. w pokoju, w którym się znajduje) przechodzi od razu do trybu szybkiego rozpoczęcia pracy, co pozwala na szybkie włączanie odtwarzania i dodatkowe zaoszczędzenie energii. Gdy nikogo nie ma w pobliżu czujnik przełącza urządzenie do bardzo energooszczędnego trybu czuwania, kiedy zużycie energii jest ograniczone do 0,1 W. Najnowszy Blu-Ray Panasonica umożliwia również obsługę za pomocą smartfona.

BDT32. wyposażony jest także w usługę Smart Home Networking opartą o standard DLNA. Ułatwia ona udostępnianie, przesyłanie i przeglądanie zdjęć cyfrowych, muzyki oraz wideo w sieci domowej. W ten sposób może przesyłać treści np. ze swojego komputera bezpośrednio do odtwarzacza. Model DMP-BDT320 jest zgodny z wieloma formatami, w tym także z bezstratnym kodekiem audio FLAC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)