Nowy aparat z serii Casio Exilim

Nowy aparat z serii Casio Exilim

Nowy aparat z serii Casio Exilim
Źródło zdjęć: © Casio
19.08.2010 15:35, aktualizacja: 02.09.2010 14:47

Aparat Casio Exilim EX-H5 posiada matrycę o rozdzielczości 12 megapikseli. Wysoka rozdzielczość połączona z szerokokątnym obiektywem powinna pozwolić na uchwycenie nawet trudnych do objęcia krajobrazów. Ponadto, niewielkie gabaryty aparatu sprawiają, że z łatwością zmieści się w kieszeni lub torbie

Należącą do serii H nowość wyposażona została również w 10-krotny zoom z mechaniczną stabilizacją obrazu. Dopełnieniem całości jest prawie 7-centymetrowy wyświetlacz, zajmujący znaczną część tylnego panelu. Model ten dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, czarnym oraz czerwonym.

Obraz
© (fot. Casio)

[

]( http://tanio.pl/Aparat-CASIO-EX-H5-Srebrny--255163-1-2856-12260749.html )

EX-H5 oferuje również nagrywanie filmów w rozdzielczości HD. Za rejestrowanie wideo odpowiedzialny jest osobny przycisk. Filmowanie rozpoczyna się w ułamku sekundy, co jest szczególnie istotne podczas śledzenia ruchu.

Do dyspozycji użytkownika oddano również szereg funkcji znanych już z innych aparatów marki Casio Exilim. Dostępna jest m.in. zupełnie nowa, rozszerzona funkcja Dynamic Photo, artystyczny tryb BEST SHOT Art Shot oraz możliwość wykonania wirtualnego makijażu.

Producent udziela na aparat 24-miesięcznej gwarancji, natomiast sugerowana cena detaliczna wynosi 829 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)