Trwa ładowanie...
d13tluh

Nowości na Netflix: Drugi sezon "Dark" już dostępny, jest też trailer "Stranger Things 3"

Kolejny sezon "Dark" to jedna z dłużej oczekiwanych premier w serwisie Netflix. W końcu możemy oglądać nowe odcinki tego klimatycznego serialu, ale Netflix nie kończy z nowościami. Wczoraj pojawił się również nowy trailer 3 sezonu "Stranger Things".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drugi sezon "Dark" na Netflixie już dostępny
Drugi sezon "Dark" na Netflixie już dostępny (Materiały prasowe)
d13tluh

Mroczny, klimatyczny i zaskakujący "Dark" zyskał ogromną popularność, a na kontynuację musieliśmy czekać ponad 2 lata. Nie dziwi więc ogromne zainteresowanie kolejnym sezonem, który od dzisiaj możemy oglądać w serwisie Netflix.

Zobacz także: Jak sprawdzić, które filmy i seriale Netflix dostępne są z polskimi napisami lub lektorem?

Drugi sezon "Dark" na Netflixie

Po raz kolejny twórcy zaskakują i zachęcamy was do odświeżenia sobie pierwszego sezonu niż zaczniecie oglądać kontynuację. Do zrozumienia fabuły i tego, kto jest kim w "Dark" będą liczyć się wszystkie szczegóły, jakie udało nam się zauważyć w pierwszym sezonie. Twórcy trzymają nas w napięciu, podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, a wiele wątków wciąż pozostawiają bez odpowiedzi.

Drugi sezon "Dark" na Netflixie Materiały prasowe
Drugi sezon "Dark" na Netflixie (Materiały prasowe)

Nie chcemy zdradzać wam fabuły, abyście mogli sami przeżyć historię bohaterów serialu, jednak możemy zdradzić, że od początku zostaniecie wrzuceni na głęboką wodę. Drugi sezon "Dark" wprowadza wiele nowych wątków i zmian, dlatego początkowo można mieć problem z odnalezieniem się w zawiłościach historii, ale uważni obserwatorzy docenią kunszt twórców serialu.

d13tluh

Nowy trailer "Stranger Things"

To nie koniec nowości na Netflixie. Dzisiaj został opublikowany trailer trzeciego sezonu tego popularnego serialu. Zobaczcie, co czeka na nas w nowych odcinkach:

Premiera 3 sezonu "Stranger Things" odbędzie się już 4 lipca 2019. Bohaterowie znani z poprzednich sezonów zaczynają dorastać, co otwiera nowe wątki fabularne oraz komplikacje pomiędzy postaciami. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo i bohaterowie będą musieli stawić czoła starym i nowym wrogom.

Zagraj w "Stranger Things: The Game" za darmo

d13tluh

Podziel się opinią

Share
d13tluh
d13tluh
Więcej tematów