Nowość w GG - GG Muzyka

Nowość w GG - GG Muzyka

Nowość w GG - GG Muzyka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.12.2012 12:34

GG udostępnia użytkowników komunikatora GG nową usługę Muzyka. Pozwala ona na słuchanie plików muzycznych przechowywanych w „chmurze” wszędzie tam, gdzie możemy zalogować się na GG.

Utwory można odtwarzać w wersji GG na komputer, przeglądarkę i komórkę, bez potrzeby instalowania osobnych sterowników i programów: wszędzie tam, gdzie zalogowaliśmy się swoim numerem GG, bez potrzeby pobierania pliku na dysk twardy.

Aby móc słuchać swoich ulubionych utworów, wystarczy je wgrać do dowolnego folderu dostępnego w wirtualnym GG dysku w komunikatorze. Dzięki dostępnemu w GG dysku systemowemu folderowi „Muzyka”. użytkownicy platformy otrzymali również możliwość pokazywania swoim znajomym z listy kontaktów w GG własnych upodobań muzycznych. W chwili umieszczenia przez użytkownika piosenek w tym folderze, jego znajomi otrzymują na GG powiadomienie. Mogą wtedy przesłuchać te utwory w swoim GG, bez ich pobierania. Nowe GG umożliwia przeglądanie zarówno utworów własnych jak i tych udostępnionych przez znajomych w specjalnej zakładce Muzyka.

Dodatkową zaletą jest funkcja wyszukiwanie piosenek. Po wpisaniu nazwy zespołu, wykonawcy, tytułu utworu lub nazwy albumu, wyszukiwarka wyświetli wyniki zawierające utwory zarówno z zasobów użytkownika, jak i tych, które udostępniają jego znajomi z listy kontaktów. Dla wygody można oznaczyć dowolną piosenkę jako „Ulubioną” i w ten sposób uzyskać szybki dostęp do niej w specjalnej zakładce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)