Nowość od Tonsilu - zestaw głośnikowy Maestro III

Nowość od Tonsilu - zestaw głośnikowy Maestro III

Nowość od Tonsilu - zestaw głośnikowy Maestro III
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.06.2016 09:50

Tonsil, polski producent systemów audio, poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego zestawu głośnikowego - Maestro III. Jest to lifting bardzo dobrze znanego modelu Maestro II 180.

Producent zmienił obudowę zestawu oraz akustykę. Nowy ekran wykończony jest czarnym lakierem, dodano grubą lakierowaną podstawę, a całość odchylona jest lekko do tyłu. Zestaw wyposażono w nowe kolce zaprojektowane na potrzebę tego modelu. Maestro III wygląda nowocześnie, ale zachowuje stonowany design, jest dorbą propozycją dla osób, które szukają połączenia klasyki i nowoczesności. Ważna jest oczywiście również kwestia akustyczna.

Brzmienie, w stosunku do Maestra II 180. zmieniono dzięki nowemu głośnikowi średniotonowemu z korektorem fazy, zmodyfikowanym specjalnie na potrzeby tego modelu głośnikom niskotonowym oraz odpowiednim zmianom zwrotnicy. Uzyskane brzmienie jest dynamiczne z jednoczesnym zachowaniem dobrej sceny akustycznej. Zestaw Maestro III doskonale radzi sobie zarówno z muzyką poważną jak i bardziej „ ostrą „ np. rockiem. Osoby lubiące zdecydowany bas będą na pewno usatysfakcjonowane.

Zestaw głośnikowy Maestro III posiada moc nominalną wynoszącą 10. W, natomiast maksymalna wynosi 200 W. Efektywność nowego produktu firmy Tonsil wynosi aż 91dB.

Dane techniczne:

Moc nominalna 100 W
Moc maksymalna 200 W
Impedancja 6 ohm
Pasmo przenoszenia 30 - 20 000 Hz
Efektywność 91dB
Wymiary [W x H x D] 210x1050x320mm
Waga 23 kg
Konstrukcja trójdrożna, bass-reflex
Głośnik niskotonowy 2x GDN 17/50/3 8 Ω
Głośnik średniotonowy GDN 15/40/F 8 Ω
Głośnik wysokotonowy GDWK 10/80/1. 8 Ω

Cena 1300 zł za sztukę.

jb

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)