Nowe zasady w programie Orange Open

Nowe zasady w programie Orange Open09.04.2014 11:13
Nowe zasady w programie Orange Open
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowy Orange Open pozwala komponować indywidualne pakiety usług i dodawać kolejne usługi otrzymując w zamian za to rabaty. Ofertę można łączyć ze wszystkimi aktualnymi promocjami w Orange.

Nowy Orange Open pozwala komponować indywidualne pakiety usług i dodawać kolejne usługi otrzymując w zamian za to rabaty. Ofertę można łączyć ze wszystkimi aktualnymi promocjami w Orange.

Mechanizm Orange Open jest bardzo prosty. Liczą się wszystkie usługi w Orange powyżej 3. zł, z których klient korzysta. Im więcej usług, tym większy rabat. Za 2 usługi klienci otrzymają comiesięczny rabat w wysokości 10 złotych, za 3 usługi – 20 zł, za 4 usługi 25 zł. Każda kolejna usługa zwiększa rabat o 10 zł, aż do jego maksymalnej wysokości - 65 zł dla 8 lub więcej usług.

Rabat włącza się automatycznie, wystarczy na przykład:
• przedłużyć umowę na jedną z usług
• dokupić kolejną usługę lub wybrać jednocześnie co najmniej dwie usługi
• zwiększyć abonament na jedną z usług
• podwyższyć prędkość Neostrady

Po dokonaniu jednej z tych czynności naliczamy rabat, a jego wysokość będzie uwzględniała liczbę wszystkich usług, z których klient już korzysta, a które spełniają warunki promocji. Każdy klient może stworzyć dowolną kombinację usług, łącząc usługi mobilne z mobilnymi lub usługi mobilne z domowymi, przy czym miesięczny abonament każdej z nich powinien wynosić minimalnie 3. zł. W zestawie musi się znaleźć przynajmniej jedna usługa mobilna.
Przykładowo, klient korzystający z usługi FunPack (czyli telefon, internet i telewizja) oraz telefonu komórkowego otrzyma rabat za 4 usługi, czyli 2. zł.

Z kolei w Orange Open dla Firm pojawił się „IT dla Firm”, czyli serwis informatyczny z komputerem oraz profesjonalnym oprogramowaniem, a także Biznes Pakiet, na który składają się m.in. profesjonalny internet stacjonarny, nielimitowane połączenia z telefonu stacjonarnego, hosting do WWW i poczty, aplikacja centralki, fax2mail oraz e-sklep.

Pozostałe zasady są takie same jak w Orange Open dla klientów indywidualnych –. comiesięczny rabat może sięgnąć 65 zł, co w skali roku daje oszczędność w wysokości 780 zł z VAT.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)