Nowe urządzenia do stylizacji włosów szwajcarskiej marki Valera

Nowe urządzenia do stylizacji włosów szwajcarskiej marki Valera

Nowe urządzenia do stylizacji włosów szwajcarskiej marki Valera
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.08.2016 18:04

Urządzenia do stylizacji włosów Valera to rozwiązania pozwalające samodzielnie wykonać oryginalne fryzury. Fryzura na boba, fale do ramion, czy długa grzywka, wymagają naszej uwagi, ale z łatwością zadbamy o takie włosy w zaciszu własnego domu.

Jedną ze sztandarowych funkcji dostępnych w produktach Valery jest generator jonów, produkujący podczas suszenia ujemne jony nawilżające włosy. Kolejną funkcją jest ceramiczna powłoka turmalinowa w prostownicach, karbownicach i lokówkach. Powłoka ta nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu włosy stają się niezwykle gładkie.

Dla kobiet lubiących zmiany i różnorodność przygotowano prostownicę z wymiennymi końcówkami X-Style. Trzy wymienne nakładki do wyboru to: prostownica z ceramiczną powłoką turmalinową, karbownica, lokówka do tworzenia loków i fal. Prostownicę wyposażono w technologię nagrzewania PTC System. Urządzenie osiąga więc maksymalną temperaturę 190°C, szybko się nagrzewa i utrzymuje stałą temperaturę. Miękki w dotyku uchwyt Soft-Touch i obrotowy przewód zasilający mają zapewnić komfort użytkowania. Uniwersalne napięcie sieciowe 100-240. i etui odporne na wysokie temperatury pozwalają na bezproblemowe zabieranie urządzenia w podróże. Cena to 269 zł.

Prostownica do włosów Swiss'X Ideal to urządzenie dla osób lubiących proste i gładkie włosy. Osiągnąć to można dzięki pięciowarstwowej ceramicznej powłoce turmalinowej, umożliwiającej równomierne rozprowadzanie ciepła. Floating Plates System zapewnia równomierny kontakt z włosami i szybkie przewodzenie ciepła. Ponadto turmalina to naturalne źródło jonów ujemnych o działaniu antystatycznym, zapobiegające elektryzowaniu się włosów. Termoizolowana końcówka prostownicy chroni przed poparzeniami. Prostownica wyposażona jest w system nagrzewania SecurFAST, co umożliwia bardzo szybkie nagrzewanie, a maksymalna osiągana temperatura to 230°C. System ten pozwala również na utrzymanie stabilnej temperatury. Dzięki uniwersalnemu napięciu 100-240. oraz poręcznemu etui, również to urządzenie śmiało można zabierać w podróże. Cena to 199 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Kobiety ceniące różnorodność stylizacji obowiązkowo powinny zaopatrzyć się w falownicę Wave Master Ionic. Urządzenie to umożliwia tworzenie zarówno miękkich, łagodnych fal, jak i wyrazistych fryzur w stylu retro –. i to zarówno na długich jak i krótszych włosach. Karbownica wyposażona jest w cyfrowy wyświetlacz informujący o stanie pracy. Generator jonów zapewnia odpowiednie nawilżenie podczas stylizacji, a ceramiczna powłoka turmalinowa płytek umożliwia równomierne i szybkie przewodzenie ciepła. System PTC zapewnia szybkie nagrzewanie karbownicy i stałą temperaturę. Urządzenie ma 8 stopniową regulację, od 140° C do 210°C. Bezpieczniejsze używanie urządzenia zapewnia funkcja blokowania temperatury oraz funkcja automatycznego wyłączenia po 60 minutach. Komfort użytkowania to nie tylko nowoczesne rozwiązania techniczne, ale również miękka w dotyku obudowa z nienagrzewającymi się końcówkami. Falownica wyposażona jest w blokadę zamykania oraz 3-metrowy obrotowy przewód zasilający. Jej cena to 199 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Fankom fal i loków eksperci Valery proponują lokówkę do włosów Digicurl 1. mm. Użytkowanie lokówki ułatwia cyfrowy wyświetlacz oraz elektroniczna regulacja temperatury. Ceramiczna powłoka płytek zapobiega niszczeniu włosów, zapewniając równomierne przewodzenie ciepła. Urządzenie wyposażono w powłokę antybakteryjną Nano-Silver. Posiada funkcję szybkiego nagrzewania. Lokówka, tak jak falownica, ma miękki w dotyku uchwyt Soft-Touch, a 3-metrowy obrotowy przewód zasilający. Cena wynosi 149 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Rozwiązaniem do tworzenia lekkich, pełnych objętości włosów jest suszarka Swiss Silent Jet 750. Ionic Rotocord. Suszarka ta wyposażona została w mocny i trwały silnik LONG-LIFE DC-Pro 2000 W oraz w generator jonów. Obrotowy przewód zasilający SuperFlex o długości 3 m z uchwytem, zintegrowany został z mechanizmem obrotowym ROTOCORD. Zapobiega to skręcaniu się przewodu i plątaniu kabla podczas używania suszarki. Zdejmowany metalowy filtr ułatwia czyszczenie. 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury oraz przycisk zimnego nadmuchu gwarantują komfort użytkowania i możliwość wykorzystania urządzenia do wykonania najbardziej wymagających stylizacji. Wykonanie ich jest możliwe dzięki dwóm super wąskim nasadkom modelującym, długości 6 i 7,5 cm, koncentrującym nadmuch powietrza oraz nienagrzewającej się nasadce TOUCH ME. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dotykać ją i dowolnie nią obracać bez obaw o poparzenie się. Dyfuzor – duża, okrągła nasadka z wypustkami, pozwala natomiast na delikatne suszenie wszystkich
rodzajów włosów, unosząc je u nasady i nadając im objętość. Cena to 299 zł.

Rozwiązaniem dla wielbicieli minimalistycznych fryzur jest prostownica Synthesis. Urządzenie wyposażone jest w system Floating Plates, zapewniające równomierny kontakt płytki z włosami, a ceramiczna powłoka zapobiega elektryzowaniu się włosów. Bezpieczeństwo użytkowania zwiększa termoizolowane zakończenie chroniące przed poparzeniem. Elektroniczna regulacja temperatury (80-210°C) ułatwia korzystanie z prostownicy. Stylizacja staje się prostsza również dzięki dwumetrowemu obrotowemu przewodowi zasilającemu. Uniwersalne napięcie 110-240. umożliwia zabieranie urządzenia w podróże. Cena to 160 zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)