Nowe telewizory Loewe Connect: lepszy streaming i nagrywanie

Nowe telewizory Loewe Connect: lepszy streaming i nagrywanie

Nowe telewizory Loewe Connect: lepszy streaming i nagrywanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.08.2014 14:32

Oglądaj jeden kanał, śledź drugi w trybie podglądu i nagrywaj trzeci na wbudowany dysk twardy - to możliwości nowej odsłony linii telewizorów Connect.Dodatkowo, wszystko to jest teraz dostępne z urządzeń mobilnych.

Programowanie wewnętrznej nagrywarki cyfrowej o pojemności 1 TB jest teraz łatwiejsze za sprawą nowego przewodnika po programach. Dysk telewizora służy także jako serwer wideo, który może być dostępny dla innych urządzeń Loewe w domowej sieci (streaming DR+). Użytkownik może także zatrzymać oglądany program i kontynuować oglądanie na telewizorze w innym pomieszczeniu (DR+ Follow-Me).Ciekawą funkcjonalnością telewizorów Connect jest możliwość oglądania bieżącego programu na urządzeniach przenośnych. Za naciśnięciem przycisku Loewe MyTV2move streamuje obecnie oglądany program, lub inny program, na tablet lub smartfon. Digital Media Renderer (przesyłanie na TV) działa na odwrotnej zasadzie i pozwala widzowi streamować wideo, zdjęcia czy muzykę z tabletu lub smartfona na ekran TV.

Telewizory o przekątnych 40. 55 i 65 cali wyposażone są w matryce Ultra HD (4K) mogącą odtwarzać obraz 3D. Można do nich podłączyć wiele urządzeń poprzez port USB, złącza HDMI 2.0, HDCP i HVEC oraz odtwarzać treści z domowej sieci lub Internetu. W przypadku treści wideo o niższej jakości telewizor potrafi podnieść rozdzielczość obrazu w górę, dzięki technice up-scalingu. Obraz w jakości DVD obejrzymy w jakości Full HD, a obraz Blu-Ray w jakości 4K.

Za dźwięk odpowiadają dwa skierowane do przodu (obudowa bass reflex) głośniki o mocy 40W. Zintegrowany wielokanałowy amplituner 5.1 posiada dekodery Dolby TrueHD i DTS-HD i pozwala bezpośrednio połączyć system kina domowego Loewe od 2.1 do 5.1 przez cyfrowy interfejs.

Jak większość nowoczesnych telewizorów, tak i nowy Loewe Connect umożliwia dostęp do treści i aplikacji w internecie. Potrójny tuner, system podwójnych kanałów, zintegrowany interfejs sieciowy i moduł WLAN dają możliwość korzystania z wielu treści jednocześnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)