Nowe strzyżarki Philips z panelem dotykowym - aż 400 ustawień

Nowe strzyżarki Philips z panelem dotykowym - aż 400 ustawień

Nowe strzyżarki Philips z panelem dotykowym - aż 400 ustawień
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.03.2015 13:31

Nowa maszynka do strzyżenia włosów Philips Series 9000 ma według producenta zapewnić maksymalną precyzję i kontrolę cięcia. Za sprawą cyfrowego sterowania, automatyzacji aż 400 ustawień długości, funkcji pamięci i tytanowym ostrzom maszynka ma sprostować nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Samodzielne strzyżenie włosów wcale nie wymaga specjalnych zdolności fryzjerskich. Nowa maszynka do strzyżenia włosów Philips Series 900. z trzema nasadkami grzebieniowymi jest z jednej strony łatwa w obsłudze, a z drugiej, dzięki zaawansowanym funkcjom, zapewnia maksymalną precyzję i kontrolę cięcia.

Maszynka HC945. posiada aż 400 blokowanych ustawień długości od 1 do 42 mm. Można je dowolnie wybierać i blokować za pomocą panelu dotykowego Digital Swipe. Trzy nasadki grzebieniowe umożliwiają przycinanie na długości od 1 do 7 mm, od 7 do 24mm i od 24 do 42 mm. Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm. Dodatkowy silniczek napędza nasadkę grzebieniową i pozwala wybrać długość z dokładnością do 0,1 mm System automatyzacji ustawień długości umożliwia łatwy wybór i zablokowanie wybranej długości, dzięki czemu mamy pewność strzyżenia cały czas z wybraną długością i uzyskania za każdym razem takich samych rezultatów. Co ważne, ta inteligentna maszynka do strzyżenia zapamiętuje ostatnią długość strzyżenia i umożliwia zapisanie 3 innych długości dla każdej nasadki grzebieniowej. Precyzja sterowania pozwala na wybór aż 400 różnych ustawień długości strzyżenia.

Dzięki zaawansowanej technologii DualCut, czyli połączeniu dwustronnie naostrzonego elementu tnącego i zmniejszonego tarcia, urządzenie powinno uporać się z każdym typem włosów. Maszynka Series 900. ma też obudowę ze stali szlachetnej, która zapewnia większą pewność i trwałość. Dodatkowo, urządzenie posiada funkcję Turbo, która automatycznie zwiększa prędkość strzyżenia przy kontakcie z grubszymi włosami.

Strzyżarki oprócz zasilania sieciowego, posiadają możliwość pracy na akumulatorach. Model HC945. posiada akumulator, który działa do 120 min po godzinie ładowania.

Cena strzyżarki Philips HC9450/15: 360 PLN

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)