Nowe Smart Plany w Orange z telefonem Jamesa Bonda - Sony Xperia T

Nowe Smart Plany w Orange z telefonem Jamesa Bonda - Sony Xperia T

Nowe Smart Plany w Orange z telefonem Jamesa Bonda - Sony Xperia T
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.11.2012 16:13, aktualizacja: 19.11.2012 11:19

Klienci Orange mogą korzystać z nowej oferty planów taryfowych - lepiej dopasowanych do potrzeb użytkowników smartfonów, z jeszcze większą liczbą minut w abonamencie, nielimitowanymi SMS-ami oraz unikalnymi rozwiązaniami zapewniającymi pełną kontrolę wydatków na połączenia z internetem w telefonie. Oprócz tego klienci przedłużający umowę oraz przenoszący numer do Orange zyskali dodatkowe korzyści.

Obraz

Wraz z nowymi Smart Planami w ofercie Orange pojawił się smartfon Sony Xperia T, sprawdzony przez Jamesa Bonda w najnowszym filmie o Agencie 00. – „Skyfall”. Ekskluzywna wersja smartfonu będzie dostępna wyłącznie w salonach Orange.

Nowa oferta planów taryfowych Orange została przygotowana zarówno z myślą o klientach, którzy w pełni wykorzystują możliwości swojego smartfona, dużo dzwonią oraz intensywnie korzystają z internetu w telefonie, jak również tych, którzy wykorzystują go jedynie do rozmów i SMS-ów, a z internetem łączą się sporadycznie, czasem nawet nieświadomie.

Nowe Smart Plany zastępują dotychczasowe taryfy Pantera II w Orange, Delfin II w Orange i Pelikan II w Orange. Zmieniają się one odpowiednio: w Smart Plan Multi (Pantera), Smart Plan Halo (Delfin), które stają się ofertami wyłącznie abonamentowymi oraz Smart Plan Mix (Pelikan), który będzie dostępny wyłącznie jako oferta Mix.

Smart Plan Multi to propozycja dla osób, które dużo rozmawiają przez telefon i często korzystają z internetu w swoim smartfonie, a przy tym chciałyby mieć bezpłatny dostęp do największego serwisu muzycznego na polskim rynku –. Deezer Premium + w Orange oraz korzystać za darmo z telewizji mobilnej. Plan oferuje duże pakiety danych w abonamencie, nielimitowane rozmowy, a także idealnie dopasowane do surfowania po internecie, atrakcyjne smartfony. Wybrane modele dostępne są w symbolicznej cenie 7 groszy. Smart Plan Halo prócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, wszystkim jego użytkownikom zapewnia także pełną kontrolę kosztów surfowania w internecie. Podobne rozwiązanie udostępnia klientom Smart Plan Mix, który dodatkowo zawiera wygodny, bezpłatny dostęp do serwisów społecznościowych.

W dwóch nowych planach – Smart Planie Halo i Smart Planie Mix - dostępna jest unikatowa usługa Bezpieczny Internet w Telefonie, która w 100 procentach chroni klientów przed wysokim rachunkiem za internet w telefonie. Opłaty są naliczane stopniowo:
- 3 zł za pobranie w ciągu miesiąca do 1 MB danych,
- 10 zł za pobranie w ciągu miesiąca do 300 MB,
- 2. zł za pobranie w ciągu miesiąca do 1GB.

Po pobraniu 1GB danych następuje zwolnienie prędkości do 1. kb/s, a dalsza transmisja danych jest bezpłatna. Dzięki temu klient korzystający z mobilnego internetu w Smart Planie Halo i Mix, nigdy nie zapłaci za usługę więcej niż 20 zł. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Orange przygotował dodatkowe benefity dla klientów, którzy przedłużą umowę i wybiorą jeden z nowych Smart Planów. Wybierając abonament w wysokości 89,9. w Smart Planie Multi w cenie abonamentu otrzymają oni nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne przez 3 miesiące i aż 980 dodatkowych minut na rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Ponadto, mogą korzystać z nielimitowanych rozmów w sieci mobilnej Orange, otrzymują 1,5GB do surfowania w internecie, darmowy dostęp do mobilnej TV i serwisu muzycznego Deezer Premium + w Orange.

Poniżej szczegóły oferty dla klientów przedłużających umowę w Orange (koszt abonamentu w PLN, z VAT)

Smart Plan Multi:

Obraz
© Po wykorzystaniu pakietu danych w Smart Planie Multi następuje ograniczenie prędkości transmisji.
Obraz

Smart Plan Mix:

Obraz

Na dodatkowe korzyści mogą liczyć także klienci przenoszący numer do Orange. Wybierając Smart Plan Halo z abonamentem w wysokości 79,9. zł otrzymują darmowy abonament przez 3 miesięce, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci przez 3 miesiące, nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci mobilnej Orange, 20 proc. więcej minut do wszystkich sieci i na stacjonarne, 1 GB w usłudze Bezpieczny Internet w Telefonie i zniżkę na opłatę aktywacyjną.
Na klientów nowej oferty czeka także ekskluzywna wersja najnowszego smartfona SONY Xperia T. Będzie ją można kupić z wybranymi planami taryfowymi już za 7 groszy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)