Nowe słuchawki Panasonic z redukcją szumu

Nowe słuchawki Panasonic z redukcją szumu
09.07.2014 12:24
Nowe słuchawki Panasonic z redukcją szumu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Na polski rynek trafiły dwa modele słuchawek: BTD10 - pozwalające na bezprzewodowe słuchanie muzyki nawet do 30-godzin oraz HC800 - doskonale redukujące szumy.

BTD10 – bezprzewodowa muzyka

Model BTD1. przesyła muzykę strumieniowo, wykorzystując przy tym technologię najnowszej generacji Bluetooth z aptX i SBC (ang. server-based computing). Takie rozwiązanie sprawia, że dźwięk nie traci na jakości podczas słuchania muzyki bezpośrednio ze smartfona lub innego urządzenia. Dzięki zastosowanej w słuchawkach technologii dtsX, słuchacz ma wrażenie dźwięku przestrzennego. Słuchawki pozwalają na bezprzewodowe słuchanie nagrań nieprzerwanie do 30 godzin.

W nowym produkcie Panasonic zastosowano technologię NFC, która umożliwia łatwe skonfigurowanie połączenia Bluetooth poprzez zbliżenie obsługiwanych urządzeń. Co równie ważne słuchawki zapamiętują sparowane wcześniej urządzania, więc nie ma potrzeby parowania ich za każdym razem.

Funkcja Bluetooth ma również dodatkowe zastosowanie –. można wykorzystać ją do wykonywania połączeń telefonicznych. Klawisze dotykowe dysketnie umieszczone na słuchawce ułatwiają kontrolę nad odtwarzaczem lub telefonem, bez potrzeby wyjmowania go z kieszeni. Pasmo przenoszenia dźwięku zawiera się w przedziale 18Hz - 20,000Hz.

Za pomocą odłączanego kabla słuchawki BTD1. mogą być również wykorzystywane przez urządzenia nie posiadające funkcji Bluetooth.

HC800 – redukcja szumów otoczenia

Zewnętrzny hałas może skutecznie zakłócić przyjemność płynącą ze słuchania muzyki. Aby na zawsze pozbyć się tego problemu, można użyć słuchawek HC800. w których szczególny nacisk został położony właśnie na technologię redukcji szumów. Na jednej baterii układ redukcji szumów działa przez 40 godzin. Pasmo przenoszenia dźwięku zawiera się przedziale 8Hz - 22,000Hz.

288763224491833491
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Słuchawki HC80. zapewniają również dobrąjakość muzyki z mocnymi basami i czystymi dźwiękami o średnich i wysokich częstotliwościach. Wszystko to dzięki 40-milimetrowemu przetwornikowi. Do zestawu dołączone są etui podróżne i adapter umożliwjający ładowanie w samolocie. Sugerowana cena detaliczna słuchawek:
• HC80. – 799 PLN
• BTD1. – 449 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)