Nowe pralki Amica - mniejsza głębokość, większa pojemność

Nowe pralki Amica - mniejsza głębokość, większa pojemność
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.04.2013 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawiły się nowe pralki Amiki. Urządzenia posiadają dosyć standardowe cechy - są białe i w dodatku ładowane od frontu. Trochę inaczej wygląda sprawa gabarytów - nowe pralki należą do typu "slim", co oznacza, że ich głębokość nie przekracza 45 centymetrów - pomimo tego mają pojemność zwiększoną do 6 kg.

Aby ułatwić załadunek, urządzenia zostały wyposażone w szeroki otwór załadunkowy o średnicy 3. cm. Nowe pralki posiadają klasę energetyczną A+.

Urządzenia wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz umożliwiający sterowanie i komunikację z urządzeniem, Navigator System, a także - w zależności od modelu - od 8 do 1. programów prania, wśród nich: Bawełna, Pranie Codzienne, Syntetyki, Wełna, Super Krótkie 30°C/17 min, Baby Komfort, Sport. Najważniejszy może okazać się w codziennej praktyce program Ulubiony, który zapamiętuje własne nastawienia użytkownika.

Pralka wykorzystuje technologię prania deszczowego i kontrolę przeciwwypływową, a spośród funkcji dodatkowych warto wymienić regulację wirowania, child lock czy opóźnienie startu o 2. godziny.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także