Nowe plany taryfowe dla rozmawiających, piszących i surfujących przez telefon

Nowe plany taryfowe dla rozmawiających, piszących i surfujących przez telefon

Nowe plany taryfowe dla rozmawiających, piszących i surfujących przez telefon
Źródło zdjęć: © WP.PL
24.05.2011 15:05, aktualizacja: 24.05.2011 15:19

Od 24 maja klienci indywidualni mogą skorzystać z nowych planów taryfowych Delfin, Pelikan i Pantera w Orange, w których dostaną więcej minut, SMS-ów i internetu w telefonie. Nowością w planach Delfin i Pelikan w Orange jest możliwość indywidualnego konfigurowania minut i SMS-ów z abonamentu, do wykorzystania na różne rodzaje połączeń. W nowych planach Pantera w Orange do wyboru jest więcej abonamentów ze znacznie większymi pakietami danych oraz bezpłatnymi połączeniami na wybrany numer w Orange.

Taryfy Delfin, Pelikan i Pantera w Orange są pierwszą i jedyną na polskim rynku telekomunikacyjnym ofertą segmentowaną, dzięki której klienci mogą wybrać plan taryfowy - abonament lub mix - najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb. Do każdego z nich, już za 1 zł mogą kupić telefon dostosowany do profilu usług –. długich rozmów, SMS-owania i portali społecznościowych lub smartfon zapewniający wygodne surfowanie w internecie. Klienci przedłużający umowę dostają ponadto od 20 do 40 procent więcej minut w abonamencie, przez cały czas trwania nowej umowy. Otrzymane w abonamencie minuty na połączenia do wszystkich sieci są wymienne na SMS-y do wszystkich sieci.

Plany taryfowe Delfin w Orange to propozycja dla klientów, którzy korzystają z telefonu głównie by rozmawiać. W nowej ofercie, co miesiąc dostaną dużą liczbę minut na rozmowy do wszystkich sieci a dodatkowo bezpłatne połączenia nawet do 5 Wybranych Numerów w Orange lub stacjonarnych. Na połączenia z każdym Wybranym Numerem w Orange otrzymają co miesiąc pakiet 120. minut, który w zależności od potrzeb mogą wymienić na dwie nowe usługi: Numer w Każdej Sieci - 60 minut połączeń z wybranym numerem poza siecią Orange – maksymalnie jeden wybrany numer, Pakiety Minut do Wszystkich czyli 30 minut na połączenia do wszystkich sieci - jeden pakiet za jeden Wybrany Numer Orange lub stacjonarny.

Na przykład. W abonamencie Delfin II 15. za 59,90 zł, klient dostaje 150 minut do wszystkich sieci w abonamencie i 5 pakietów po 1200 minut na połączenia z Wybranymi Numerami Orange i stacjonarnymi. Zatrzymując dwa Wybrane Numery w Orange, jeden z pozostałych może zamienić na 60 minut połączeń z wybranym numerem w innej sieci, a dwa kolejne na pakiety po 30 minut połączeń do wszystkich sieci. Dzięki temu otrzyma: 2400 minut na połączenia z dwoma Wybranymi Numerami Orange lub stacjonarnymi, 60 minut na połączenia z wybranym numerem w dowolnej sieci, 210 minut na połączenia do wszystkich sieci.

Szczegóły planów taryfowych Delfin w Orange prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Plany taryfowe Pelikan w Orange to oferta dla osób intensywnie korzystających z portali społecznościowych i kontaktujących się głównie za pomocą SMS-ów. W nowej ofercie Pelikan w Orange czeka na nich nawet 1. 000 SMS-ów do Orange, wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci w stosunku 5:1. Dzięki temu, co miesiąc mogą mieć do dyspozycji nawet 2 000 SMS-ów i 225 minut do wszystkich sieci a oprócz tego nielimitowany dostęp do Facebooka i innych portali społecznościowych w telefonie.
Szczegóły planów taryfowych Pelikan w Orange prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Plany taryfowe Pantera w Orange są atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób stale korzystających z internetu w telefonie lub smartfonie. W nowej ofercie Pantera w Orange znajdą wiele korzystnych zmian, dzięki którym będą mogli swobodniej surfować w sieci, rozmawiać i SMS-ować płacąc mniej za abonament oraz nowoczesne smartfony. Do wyboru są nowe plany z abonamentem już od 49,9. zł, nawet 1 000 minut na połączenia i do 2 GB miesięcznie na transmisję danych. Oprócz tego, w każdym z planów Pantera w Orange klienci otrzymają w prezencie 1 200 minut na połączenia z wybranym numerem w Orange i bezpłatny dostęp do sieci Hotspotów Orange. W specjalnej ofercie mogą też kupić iPhone’a 3Gs lub iPhone’a 4.

Szczegóły planów taryfowych Pantera w Orange prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Ceny abonamentu w nowych ofertach abonament i mix mogą być niższe nawet o 45 zł. Łącząc go z innymi użytkowanymi usługami, np. internetem mobilnym - Orange Free czy telefonem domowym Orange stacjonarny i internetem domowym – Orange Freedom, klienci mogą skorzystać z oferty Orange Combo, w której za każdą z nich dostają rabat w wysokości 1. zł miesięcznie.


Podane ceny za minutę rozmowy poza abonamentem nie dotyczą połączeń do Play, Cyfrowego Polsatu, Centernet i Mobyland. Cena za SMS-a i MMS-a do wszystkich sieci po wykorzystaniu abonamentu wynosi odpowiednio – 20 i 40 gr, a cena za transmisję danych 25 gr za 50 kB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)