Nowe oferty abonamentowe Netii

Nowe oferty abonamentowe Netii

Nowe oferty abonamentowe Netii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.03.2013 09:30, aktualizacja: 08.03.2013 09:46

Netia zaprezentowała nowe oferty promocyjne. Wśród nowości są plany telefoniczne z nielimitowanymi połączeniami na telefony komórkowe, opcje dostępu do internetu, zapewniające dużo szybsze wysyłanie danych oraz pakiety dwóch lub trzech usług.

W ramach nowej oferty telefonicznej Netia oferuje - w zależności od technologii - do trzech taryf, począwszy od planu _ Lepszy Telefon 30 _ (z wliczonymi 30 minutami połączeń do sieci stacjonarnych), poprzez plan _ Do wszystkich 200 _ (wliczone 200 minut na połączenia z sieciami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce oraz wieloma kierunkami zagranicznymi), aż po _ Do wszystkich bez limitu _, która pozwala na w pełni nielimitowane połączenia z polskimi telefonami stacjonarnymi i komórkowymi, telefonami stacjonarnymi w UE oraz telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w USA i Kanadzie.

Nowa konstrukcja pakietów sprawia, że w przypadku zakupu wraz z internetem ceny wyżej wymienionych abonamentów telefonicznych na sieci własnej Grupy Netia wynoszą odpowiednio 10, 20 i 35 zł. W przypadku usług na bazie uwolnionych pętli lokalnych TP (LLU) cena każdej z ww. taryf jest o 10 zł wyższa. W przypadku pakietu na bazie usług hurtowych TP (BSA/WLR) taryfa _ Do Wszystkich bez limitu _ jest niedostępna, a plan LT30 kosztuje 34,90 zł, zaś cena taryfy _ Do Wszystkich 200 _ wynosi 40 zł. W przypadku zakupu samej usługi telefonicznej na sieci własnej Netii ceny kształtują się następująco: LT30 - 34,90 zł, DW200 - 44,90 zł, DW bez limitu - 59,90 zł.

W nowej ofercie dostępu do internetu na sieci własnej Netii ceny wynoszą od 29,90 zł za opcję do 1 Mb/s, 39,90 zł za dostęp do 4 Mb/s, 49,90 zł za opcję Max20 oraz 65,90 zł miesięcznie za najszybszą usługę na bazie sieci nowej generacji - NGA (do 50 lub do 100 Mb/s, w zależności od technologii). W przypadku tych ostatnich wariantów wzrasta również znacząco prędkość wysyłania danych, do odpowiednio 5 Mb/s i 50 Mb/s. Wyższa prędkość wysyłania danych będzie udostępniona automatycznie również dotychczasowym klientom usług NGA Netii.

Zmiany w konstrukcji ofert pakietowych jeszcze bardziej niż dotychczas premiują zakup 2 lub 3 usług. W efekcie najtańszy pakiet Internet z telefonem na sieci własnej Netii kosztuje 49,90 zł.

Nowością w ofercie Netii na bazie uwolnionych pętli lokalnych TP (LLU) jest wersja abonamentu Max20 w cenie 65,90 zł, w ramach którego świadczona jest samodzielna usługa internetowa bez dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza w przypadku nieopłacania abonamentu telefonicznego. Cena analogicznej taryfy kupowanej w pakiecie wynosi 49,90 zł miesięcznie.

W ramach oferty "Na czasie" na sieci własnej, Netia umożliwia zawarcie umowy na Internet lub pakiet Internet z telefonem na okres 9 miesięcy (standardowy okres to 24 miesiące). W tym wariancie najszybsza opcja dostępu do Internetu to Max20 w cenie 59,90 zł miesięcznie.

Netia rozwija również ofertę Telewizji Osobistej. Wraz z wprowadzeniem nowej oferty, do _ Pakietu Praktycznego _ dodany został kanał AXN. Do oferty dodany został również kolejny pakiet TV o nazwie _ Pakiet Komfortowy , który poszerza ofertę _ Pakietu Praktycznego _ o 6 kanałów z filmowych - Sundance Channel, AXN Crime, AXN Sci-fi, AXN Crime, CBS Action, CBS Drama. _ Pakiet Komfortowy _ kosztuje 39 zł ( Pakiet Praktyczny _ - 3. zł).

Pakiet Komfortowy będzie oferowany jako rozwiązanie typu multiroom dla usług telewizyjnych w _ Pakiecie Idealnym _ i _ Prestiżowym _ oraz jako klasyczny multiroom dla _ Pakietu Komfortowego _, w cenie 15 zł miesięcznie wraz z drugim urządzeniem _ Netia Player _.

W ramach nowej oferty, klienci kupujący usługi TV otrzymają HBO HD (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD oraz dostęp do całej biblioteki HBO GO) na próbę przez 2 miesiące za 1 zł. Od 3. miesiąca (o ile klient nie wyrazi woli rezygnacji w usługi) cena usługi wyniesie 25 zł miesięcznie.

Ofertę treści premium w Telewizji Osobistej uzupełnia nowa aplikacja Filmbox Live (cena zależna od okresu subskrypcji - od 19,90 zł do 29,90 zł miesięcznie). FilmBox Live to aplikacja, za pomocą której można oglądać na żywo 7 kanałów telewizyjnych (FilmBox, FilmBox Extra, Telewizja Kino Polska, Kino Polska Muzyka, FightBox, DocuBox, FashionBox) oraz korzystać z VoD z polskimi i zagranicznymi filmami, programami dokumentalnymi oraz nagraniami pojedynków najpopularniejszych na świecie sportów walki.

Zakres cenowy nowej oferty pakietowej to od 79,90 zł (_ Internet Max20 _ plus _ Pakiet TV Praktyczny ) do 164,90 zł za najbogatszy pakiet 3play ( Internet Max 100 Mb/s _, taryfa telefoniczna _ Do wszystkich bez limitu _ oraz _ Pakiet Prestiżowy _ ze 110 kanałami płatnej TV cyfrowej, w tym HBO HD i Pakiet HOT).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)