Nowe odkurzacze Philips PowerPro - wyjątkowo mocne ssanie

Nowe odkurzacze Philips PowerPro - wyjątkowo mocne ssanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.05.2013 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe odkurzacze PowerPro firmy Philips zaprojektowane są w oparciu o technologię PowerCyclone, która pomaga pozbywać się powszechnych alergenów, takich jak kurz i sierść zwierząt. Urządzenia posiadają dużą moc ssania oraz filtry HEPA (High-Efficiency Particulate Air).

Technologia PowerCyclone opracowana przez firmę Philips stanowi podstawę technologiczną urządzeń z linii PowerPro. Odkurzacze pracują w technologii bezworkowej, a wszystkie zanieczyszczenia gromadzone są w pojemniku z funkcją "click and go".

Pierwsze urządzenie w nowej linii - Philips PowerPro - jest pod względem zbierania kurzu o 4. procent skuteczniejszym od pozostałych modeli, dzięki technologii PowerCyclone 5. Specjalna nasadka AeroSeal, zasysająca zabrudzenia z większą siłą zapewnianą przez silnik o mocy 2100 W, pozwala sięgać pomiędzy włókna dywanu.

Model Philips PowerPro Active został oparty na technologii PowerCyclone 4 i zoptymalizowany pod kątem mocy ssania. Dzięki niewielkiej masie własnej odkurzacz ten jest bardziej zwrotny, a dzięki silnikowi o mocy 200. W i stylistyce model ten jest bardzo podobny do modelu Philips PowerPro – i podobnie jak on jest również wyposażony w pojemnik na kurz wyprofilowany w sposób ułatwiający jego opróżnianie. Urządzenie oferuje także funkcję sterowania mocą, pozwalającą dostosowywać siłę ssania do różnych rodzajów powierzchni, takich jak puszyste dywany, podłogi z drewna oraz laminatu, a nawet zasłony.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Z kolei Philips PowerPro Compact jest tańszy od pozostałych modeli. Urządzenie to, podobnie jak model PowerPro Active, również zbudowano w oparciu o technologię PowerCyclone 4. i dodatkowo wyposażono w nową turboszczotkę zapewniającą większy przepływ powietrza. Ten odkurzacz również posiada pojemnik na kurz z funkcją „click and go” oraz ergonomiczny uchwyt.

Nowe odkurzacze PowerPro Active i PowerPro Compact firmy Philips - rekomendowane ceny detaliczne brutto:
• FC8634/01 - 619 PLN
• FC8632/01 - 579 PLN
• FC8473/01 - 449 PLN
• FC8474/01 - 449 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)