Nowe nawigacje Navigon z dużymi ekranami

Nowe nawigacje Navigon z dużymi ekranami

01.06.2011 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Navigon wprowadził na rynek nową serię nawigacji wyposażonych w duże, 5-calowe ekrany. Na serię składają się dwa urządzenia Navigon 70 Easy oraz Navigon 70 Plus Live.

*Navigon 70 Easy *
Navigon 7. Easy to proste urządzenie nawigacyjne, wyposażone w 5-calowy wyświetlacz, skierowane do osób, które nie potrzebują zaawansowanych funkcji modeli Plus i Premium. Na wyposażeniu znajdziemy takie funkcje jak Aktywny Asystent Pasa Ruchu (Active Lane Assistant), w której dynamiczna animacja informuje kierowcę, kiedy powinien zmienić pas ruchu. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w takie funkcje jak My Best POI, która pozwala zdefiniować ulubione kategorie celów specjalnych; MyRoutes, proponujący do trzech tras wiodących do celu podróży, a także Reality View Pro, pokazujący kierowcy skomplikowane skrzyżowania, do których się zbliża i kierunek zjazdu. Obszar wyświetlania mapy jest teraz także większy, ponieważ informacje, które nie są istotne w danej chwili, są ukrywane.

Obraz
© (fot. Navigon)

*Navigon 70 Plus Live *
Model Navigon 7. Plus Live ma wszystkie funkcje poprzednika, a dodatkowo jest pierwszym urządzeniem Navigon z poza linii Premium, które zostało wyposażone w usługi Live na okres 12 miesięcy. W usłudze dostępne są takie elementy jak: Google Local Search (wyszukiwanie celów specjalnych dzięki informacjom od Google), Mobile Safety Camera Live (informacje o położeniu fotoradarów), Weather Live (prognoza pogody), Clever Parking Live (najbliższe parkingi) oraz nowa wersja Traffic Live, która w czasie rzeczywistym dostarcza kierowcy informacji o utrudnieniach na drodze. Navigon 70 Plus Live wyposażono również w funkcje Reality View Pro, a także NAVIGON Sightseeing, która pozwala kierowcy odwiedzić najciekawsze miejsca w 18 krajach Europy, w tym poznać godziny ich otwarcia czy numery telefonu.

Ceny *
Navigon 70 Easy - *
599 PLN
; Navigon 70 Plus Live 799 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)