Nowe mikrozestawy hi‑fi Sony z serii G

Nowe mikrozestawy hi-fi Sony z serii G
Źródło zdjęć: © Sony

30.06.2011 12:23, aktual.: 30.06.2011 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mikrozestawy hi-fi z serii G zostały wyposażone w technologię, uziemienia geometrycznego, która zmniejsza do minimum zniekształcenia wzmacniacza, pozwalając dokładnie słyszeć rytm i tempo słuchanych utworów

Sony zapewnia, że zwarte kolumny głośnikowe wyróżniają się dużą mocą wyjściową i naturalnym, zrównoważonym brzmieniem. Mikrozestawy hi-fi z serii G nawiązują wyglądem do klasycznych, analogowych zestawów muzycznych. Na wykończonej litym szczotkowanym aluminium jednostce centralnej znajdziemy pokrętła, które przypominają gałki z dawnych lat. Jasna kolorystyka aluminium silnie kontrastuje z wykończonymi na wysoki połysk, czarnymi głośnikami. Wykorzystanie na głośnikach farby poliuretanowej zamiast tańszej farby poliestrowej ogranicza niepożądany rezonans i zwiększa czystość brzmienia.

Obraz
© Mikrowieża Sony CMT-G1iP - na razie tylko ten model będzie dostępny w Polsce (fot. Sony)

Certyfikat Made for iPod/iPhone oznacza, że po podłączeniu do portu USB iPoda lub telefonu iPhone będzie można słuchać zapisanej w nim muzyki przez głośniki zestawu. Do portu USB można także podłączyć odtwarzacz MP3 lub pamięć USB. Nowe mikrowieże Sony - modele CMT-G2BNiP oraz CMT-G2NiP obsługują połączenia Wi-Fi do strumieniowego przesyłania nagrań z komputera lub internetu.

Niestety, nasz rodzimy rynek został przez japońskiego producenta potraktowany po macoszemu i w Polsce dostępny będzie jedynie model CMT-G1iP. W praktyce oznacza to, że polski konsument pozbawiony zostanie funkcji obsługi sieci Wi-Fi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)