Nowe lodówki Samsung z podwójnym systemem obiegu powietrza

Nowe lodówki Samsung z podwójnym systemem obiegu powietrza
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.11.2012 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe, wielodrzwiowe lodówki Samsung z technologią Twin Cooling System wyposażone są w dwa niezależne obiegi powietrza - oddzielne dla zamrażarki i chłodziarki.

Chłodziarka i zamrażarka to integralne, jednak wbrew pozorom, oddzielne systemy wewnątrz lodówki. Większość lodówek ma jeden, wspólny obieg chłodzący, przez co powietrze suche i wilgotne miesza się ze sobą. Wpływa to negatywnie na warunki przechowywania jedzenia. W nowych modelach lodówek Samsung, RF62QERS i RF62HERS zastosowano technologię Twin Cooling System, czyli dwa niezależne obiegi powietrza. Dzięki temu powietrze w zamrażarce ma pozostawać suche, a w lodówce zachowywać odpowiedni stopień wilgotności.

Technologia ta, połączona z rozwiązaniem Muli Flow, czyli otworami znajdującymi się na każdym poziomie półek, ma poprawiać warunki przechowywania żywności. Nawet częste otwieranie drzwi ma nie wpływać na zmianę parametrów. Dodatkowo, dzięki technologii No Frost, powietrze w zamrażalniku pozostaje suche, przez co na produktach nie osadza się szron czy lód.

Model RF62QERS ma pojemność 45. l, a model RF62HERS – 452 l. W obu urządzeniach zastosowano specjalne szuflady, które pozwalają na wygodniejsze przechowywanie żywności. Obudowy obu modeli wykonane są ze stali nierdzewnej, a wersja RF62QERS ma również dystrybutor wody.

Sugerowane ceny detaliczne lodówek: 7999 złotych (model RF62QERS) i 7299 złotych (model RF62HERS).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)