Nowe lodówki Haier AFD626T pozwalają zmieniać pojemność chłodziarki i zamrażarki

Nowe lodówki Haier AFD626T pozwalają zmieniać pojemność chłodziarki i zamrażarki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.11.2012 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Haier przedstawia wielofunkcyjne chłodziarko-zamrażarki AFD626T GW/GR/GB/TF z technologią MyZone.

Dzięki technologii My Zone, użytkownik może dostosować chłodziarko-zamrażarkę do swoich potrzeb. W zimie przechowujemy więcej mrożonek, w lecie zaś świeżych warzyw i owoców. W zależności od pory roku bądź konkretnych okazji, takich jak święta czy rodzinne imprezy, środkowa, niezależnie sterowana komora może służyć jako chłodziarka lub jako zamrażarka. Wiele produktów wymaga konkretnej temperatury przechowywania. W przestrzeni można ustawić temperaturę dostosowaną do produktów - od +5°C et -18°C.

Pojemność strefy My Zone to 3. litrów, o tyle można zwiększyć przestrzeń chłodzenia lub mrożenia, w zależności od potrzeb. Całkowita pojemność chłodziarko-zamrażarki to 257 litrów.

Chłodziarko-zamrażarki Haier AFD626. GW/GR/GB/TF umożliwiają regulację temperatury za pomocą dotykowego wyświetlacza na drzwiach. Chłodziarko-zamrażarki Haier posiadają również system alarmujący, który uruchamia się kiedy drzwi lodówki pozostają niedomknięte lub kiedy temperatura wewnątrz jest zbyt wysoka. Dodatkową funkcją jest funkcja szybkiego mrożenia oraz tryb wakacyjny.
Wykończenie Haier Glass Design w czterech kolorach (biały, czerwony, czarny lub srebrny), nadaje produktowi MyZone współczesny wygląd, a lodówki charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami - mają 6. cm szerokości (63 cm w drzwiach).

Cena:
AFD626T GW - 3299 zł brutto
AFD626T GR - 3299 zł brutto
AFD626T GB - 3299 zł brutto
AFD626T TF – 3299 zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)