Nowe głośniki i wzmacniacze Victor JVC - lekkość w eleganckiej, cienkiej obudowie

Nowe głośniki i wzmacniacze Victor JVC - lekkość w eleganckiej, cienkiej obudowie

Nowe głośniki i wzmacniacze Victor JVC - lekkość w eleganckiej, cienkiej obudowie
Źródło zdjęć: © victor.co.jp
18.10.2009 21:38, aktualizacja: 18.10.2009 21:51

Japońska firma Victor JVC zaprezentowała nową linię stylowych głośników (modele SP-FT1 i SP-FT2) oraz wzmacniaczy (modele AX-FT1 i AX-FT2). Urządzenia posiadają bardzo oryginalny wygląd...

Japońska firma Victor JVC zaprezentowała nową linię stylowych głośników (modele SP-FT1 i SP-FT2) oraz wzmacniaczy (modele AX-FT1 i AX-FT2). Urządzenia posiadają bardzo oryginalny wygląd. Zostały zamknięte w obudowie, która mierzy zaledwie 31mm grubości. Ich niewielkie gabaryty i waga sprawiają, że według producenta idealnie nadają się do powieszenia na ścianie.

Wszystkie nowości będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych –. białej i czarnej. Pojedynczy głośnik SP-FT1/ FT2 mierzy 186 x 300 x 30,8 mm, a jego waga wynosi około 0,85 kg. Wzmacniacz swoimi wymiarami jest do niego bardzo zbliżony – obudowa grubsza zaledwie o 0,2 mm, przy wadze 0,73 kg. Oprócz możliwości powieszenia zestawu na ścianie, producent przewidział alternatywę w postaci ustawienia głośników na specjalnych podstawkach.

Zarówno zestaw głośników, jak i sam wzmacniacz będzie do nabycia oddzielnie. Cena wyniesie odpowiednio 223 dolary (głośniki) i 267 dolarów (wzmacniacz). Producent zapowiedział wprowadzenie nowości na rynek już pod koniec października (wersja w kolorze czarnym) i pod koniec listopada (wersja w kolorze białym).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)