Nowa wersja pilota LG Magic Remote

Nowa wersja pilota LG Magic Remote

Nowa wersja pilota LG Magic Remote
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.12.2012 13:06, aktualizacja: 21.12.2012 13:52

LG wprowadza na rynek nową wersję pilota Magic Remote. W najnowszym modelu zastosowano udoskonaloną funkcję rozpoznawania mowy, pozwalającą użytkownikom na sterowanie telewizorem za pomocą głosu w sposób przypominający zwykłą rozmowę. Nowy pilot umożliwia sterowanie na cztery sposoby: głosem, gestami, kursorem, a także przy użyciu kółka.

Nowe oprogramowanie rozpoznające mowę „Natural Language Recognition”. sprawia, że wystarczy wypowiedzieć nazwę tytułu utworu, który chce się usłyszeć, a pilot Magic Remote wyśle odpowiedni sygnały do telewizora.

LG Magic Remote umożliwia także sterowanie różnorodnymi urządzeniami systemu domowej rozrywki. Wszystkie urządzenia, od telewizorów Smart TV, cyfrowych tunerów telewizyjnych, zintegrowanych systemów sound bar po odtwarzacze Blu-ray można obsługiwać przy użyciu jednego pilota Magic Remote. Dzięki funkcji sterowania kursorem pilot może być także używany jako kontroler gier wideo.

Sterowanie przy użyciu kółka sprawdzi się natomiast przy przewijaniu stron internetowych, czy regulowania powiększenia obrazu podczas korzystania z aplikacji, takich jak Google Maps. Wykonując określone ruchy pilotem użytkownicy mogą także wyświetlać często używane menu lub uruchamiać najpotrzebniejsze funkcje. Na przykład, ulubiony kanał telewizyjny można włączać rysując w powietrzu jego numer.

Pilot Magic Remote dostępny jest w dwóch wersjach. Pilot Magic Remote w wersji premium wyposażony jest w przyciski z podświetleniem LED, ułatwiające korzystanie z pilota w ciemności. Ponadto w wersji premium urządzenie ma bardziej kompaktową obudowę, która jest wygodniejsza w codziennym użyciu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)