Nowa seria innowacyjnych zamrażarek Liebherr

Nowa seria innowacyjnych zamrażarek Liebherr

Nowa seria innowacyjnych zamrażarek Liebherr
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
24.06.2015 15:29

Firma Liebherr wzbogaciła swoją ofertę o serię innowacyjnych zamrażarek. Urządzenia wykorzystują zaawansowane technologicznie rozwiązania, które przekładają się na najwyższą jakość mrożenia ulubionych produktów spożywczych.

Zamrażarka GNP 4166 Premium

Jedną z najważniejszych cech tego modelu jest funkcja Super Frost, czyli szokowe mrożenie. Wystarczy, po włożeniu do zamrażarki warzyw i owoców, nacisnąć jeden przycisk, aby temperatura wnętrza gwałtownie obniżyła się do -32°C. Funkcja No Frost gwarantuje użytkownikom „zero szronu na produktach, zero szronu w zamrażarce”, a rozwiązanie Vario Space pozwala stworzyć wnętrze dopasowane do indywidualnych potrzeb. Specjalny mechanizm Telescopic Rails zapewnia swobodne wsuwanie i wysuwanie szuflad nawet gdy są pełne produktów. Po otwarciu drzwi zamrażarki jej wnętrze zostanie oświetlone równomiernym, przyjemnym dla oka oświetleniem LED. GNP 416. Premium zostało wzbogacone również innowacyjnym rozwiązaniem Home Dialog. Jest to system umożliwiający centralne sterowanie wszystkimi posiadanymi urządzeniami Liebherr, znajdującymi się w różnych pomieszczeniach. Sterowanie sprzętami odbywa się za pomocą wyświetlacza urządzenia centralnego.
Zamrażarka GNP 416. Premium to urządzenie w klasie energetycznej A+++. Ponadto w przypadku braku prądu utrzyma temperaturę wnętrza nawet przez 34 godziny.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Zamrażarka GN 3023 Comfort

Zamrażarka oferuje aż 8 szuflad o łącznej pojemności 26. l. Jak większość zamrażarek Liebherr, również ta została wyposażona w rozwiązania Super Frost. Ponadto dzięki rozwiązaniu Vario Space, urządzenie posiada możliwość indywidualnego zaplanowania oraz korzystania ze specjalnego pojemnika przeznaczonego na zioła i owoce. W przypadku braku dostępu do energii elektrycznej, GN 3023 utrzyma temperaturę wnętrza przez 24 godziny.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Zamrażarka GP 2733 Comfort

Również i w tym modelu, użytkownik może korzystać z funkcji Super Frost tworzącej idealne warunki do mrożenia warzyw i owoców. Dodatkowo zamrażarka GP 273. Comfort wyposażona została w rozwiązanie Smart Frost ograniczające oszronienie wnętrza i znajdujących się w nim produktów. Na uwagę zasługuje niskie zużycie energii i klasa efektywności A++ urządzenia, która utrzymana została pomimo dużej pojemności zamrażarki (226 l). Ponadto urządzenie posiada funkcję Vario Space dającą możliwość indywidualnego zaplanowania wnętrza, w zależności od potrzeb użytkownika. W przypadku braku dostępu do energii elektrycznej, urządzenie utrzyma temperaturę wnętrza do 28 h.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Zamrażarka GP 2433 Comfort

Urządzenie należy do klasy enegretycznej A++. Dzięki niskiemu zużyciu energii, użytkownicy mogą korzystać z szokowego mrożenia, tzw. funkcji Super Frost oraz Smart Frost, które ogranicza osiadanie szronu we wnętrzu urządzenia oraz na produktach. Żywność można rozłożyć do 6 szuflad zamrażarki. Funkcja Vario Space pozwala użytkownikom zamrażarki na dopasowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb, a wyświetlacz LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury na łatwe ustawienie pożądanych parametrów. W przypadku braku dostępu do prądu urządzenie utrzyma temperaturę nawet przez 2. godzin.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Zamrażarka GP 2033 Comfort

To urządzenie o średniej pojemności - 15. l, które pasuje do każdej kuchni. Jak wszystkie zamrażarki Liebherr, urządzenie zostało wyposażone w funkcję Super Frost, a także Smart Frost. GP 2033 Comfort posiada również wyświetlacz LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury oraz funkcję Vario Space. Zamrażarka plasuje się w klasie energetycznej A++. W przypadku braku zasilania utrzyma we wnętrzu temperaturę przez 24 godziny.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Zamrażarka GP 1476 Comfort

Ten model zamrażarki idealnie sprawdzi się u tych, którzy chcą korzystać z dodatkowej powierzchni mrożącej, ale nie mają na nią za dużo dodatkowego miejsca. Idealnym rozwiązaniem będzie model GP 147. Comfort, który można zamontować pod blatem, ale również ustawić na blacie. Pomimo niewielkich rozmiarów, zamrażarka została posiada funkcję Super Frost oraz Smart Frost. Ponadto posiada system Vario Space, co pozwala się bawić wnętrzem i dopasować je do indywidualnych potrzeb. Zamrażarka GP 1476 Comfort wpisuje się w klasę energetyczną A++. Nie zawiedzie również, gdy dostawca prądu zrobi sobie przerwę. W takiej sytuacji utrzyma temperaturę wnętrza aż przez 30 godzin.
Sugerowana cena detaliczna powyższych urządzeń to: GNP 416. Premium – 5 699 PLN brutto, GN 3023 Comfort – 3 999 PLN brutto, GP 2733 Comfort – 2 400 PLN brutto, GP 2433 Comfort – 2 200 PLN brutto, GP 2033 Comfort – 2 100 PLN brutto, GP 1476 Comfort – 1 559 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)