Trwa ładowanie...
d1yi1se

Nowa osoba w "Overwatch". Baptiste jest 30 grywalną postacią

Blizzard odsłania kolejne karty. Do sieci trafiła właśnie zapowiedź kolejnej, 30 już postaci z gry "Overwatch". Bapiste ma haitańskie korzenie, jest medykiem bojowym i dawnym członkiem terrorystycznej organizacji Szpon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baptiste
Baptiste (Youtube.com)
d1yi1se

Nie wiadomo jeszcze, jakich umiejętności będzie używać Baptiste na polu bitwy. Wiemy tylko, że jego broń przypomina granatnik, a jego czytnik na twarzy kojarzy się z serią "Dragon Ball". O jego historii wiadomo tyle, że Baptiste w młodości dołączył do organizacji Szpon w pogoni za lepszej jakości życiem. Jednak radykalne metody terrorystów sprawiły, że w końcu zdecydował się odejść. Jednak Szpon nie zapomina o swoich członkach i Baptiste jest na celowniku.

Nie wiadomo, kiedy Batpiste pojawi się w grze. Na razie udostępniono wideo z jego historią i krótką prezentacją. Niedawno gra otrzymała również aktualizację, w ramach której dodano nową mapę – Paryż. Jednak samych detali na temat postaci brakuje. Spekuluje się, że będzie to postać wsparcia, która będzie leczyć jednym zestawem broni i atakował alternatywnym sposobem strzelania. Więcej dowiemy się, gdy zadebiutuje już w grze.

d1yi1se

Podziel się opinią

Share
d1yi1se
d1yi1se
Więcej tematów