Nowa oferta Neostrady - w 76 gminach znacznie taniej

Nowa oferta Neostrady - w 76 gminach znacznie taniej17.10.2014 13:31
Nowa oferta Neostrady - w 76 gminach znacznie taniej
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Mieszkańcy 76 gmin, w których decyzją UKE zderegulowano rynek szerokopasmowego internetu, otrzymują kolejną możliwość wyboru oferty internetowej dopasowanej do ich potrzeb. Prócz promocji obowiązujących na terenie całego kraju mogą teraz skorzystać także z tzw. Geopromocji, czyli niższych cen Neostrady wprowadzonych na zderegulowanych obszarach.

W nowej promocji obowiązującej na terenie 7. zderegulowanych gmin, Orange proponuje jedną, niższą opłatę abonamentową dla wszystkich opcji prędkości Neostrady. Dzięki temu dostęp do internetu o prędkości do 80 Mb/s można kupić od 39,90 zł miesięcznie (-33%). Taka wysokość abonamentu obowiązuje przy umowie na 24 miesiące.

Orange obniżył także ceny pakietów usług. FunPack czyli Neostrada z telewizją i telefonem jest dostępny za 59,9. zł miesięcznie (do - 25%) przy umowie na 24 miesiące, niezależnie od opcji prędkości internetu. Dodatkowo użytkownicy korzystający z abonamentowych usług mobilnych Orange (telefonu komórkowego i/lub internetu mobilnego) mogą przy zakupie Fun_Packa otrzymać w ramach oferty Orange Open zniżkę od 25 zł miesięcznie.

W przypadku klientów, którzy nie mają telefonu stacjonarnego, do powyżej podanych cen abonamentowych zostanie doliczona opłata za utrzymanie łącza 29,2. zł/miesięcznie.

Lista gmin, na terenie których dostępna jest promocja, znajduje się tutaj, (plik do pobrania) a są to m.in.: Warszawa, Wrocław, Katowice, Lublin, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Szczecin, Sopot, Gdynia.

Ponadto, klienci mogą skorzystać także z ofert internetowych dostępnych na terenie całego kraju.

Decyzja UKE z 8 października 201. zdjęła z Orange Polska obowiązki regulacyjne w zakresie szerokopasmowego internetu w 76 gminach, na terenie których istnieje skuteczna konkurencja rynkowa. Wcześniej, Orange był zobowiązany do udostępniania konkurentom swoich łączy internetowych na preferencyjnych warunkach, pomimo tego, że na wielu obszarach, m.in. na terenie największych miast, najsilniejszymi graczami na rynku internetowym są operatorzy telewizji kablowych, których nie obejmowały jakiekolwiek regulacje telekomunikacyjne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)