Nowa odsłona HTC Advantage

Nowa odsłona HTC Advantage

Nowa odsłona HTC Advantage
Źródło zdjęć: © HTC
18.02.2008 09:47

Podczas targów GSMA Mobile World Congress 2008 firma HTC Corp.
przedstawiła ulepszoną wersję HTC Advantage™ z nowym oprogramowaniem,
większą pojemnością i ulepszoną klawiaturą. HTC Advantage™ to doskonały towarzysz podróży dla przedsiębiorcy i fachowca, wymagającego wydajnego i przenośnego urządzenia, zapewniającego stałą łączność.

HTC Advantage™ zaprojektowano z myślą o maksymalnej mobilności i dużej wydajności. Urządzenie łączy szeroki zakres funkcji w kompaktowej i innowacyjnej formie. Uaktualniony HTC Advantage™ oparto na przyszłej wersji Windows Mobile – urządzenie posiada zindywidualizowany ekran kontrolny HTC Home zapewniający natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, smsów, listy nieodebranych telefonów, kalendarza i kontaktów, a także informacji o pogodzie i jej prognozach dla setek miast na całym świecie.

HTC Advantage™ dostarczany jest z oprogramowaniem HTC TouchFLO™, które ułatwia przesuwanie treści okien i przeglądanie stron internetowych, dokumentów, wiadomości i list kontaktów ruchami palca. Advantage™ będzie dostarczany również z przeglądarką Opera Mobile 9 i Google Maps w wersji dla urządzeń przenośnych.

Oprócz wielu ulepszeń programowych, HTC Advantage™ posiadać będzie również nowe i ulepszone parametry sprzętowe, w tym 16GB pamięci danych, nową, usprawnioną klawiaturę i uaktualnioną wersję VueFLO™ z czujnikiem żyroskopowym rozpoznającym orientację ekranu urządzenia dla optymalizacji trybu wyświetlania.

Dzięki wbudowanemu wyjściu wideo, HTC Advantage™ umożliwia przeprowadzanie prezentacji w każdym miejscu. Użytkownik może wyświetlić prezentację bezpośrednio przez wyjście na projektor i ekran TV. Pięciocalowy, kolorowy, dotykowy ekran VGA z innowacyjną, magnetyczną klawiaturą QWERTY idealnie nadają się nie tylko do edycji dokumentów Microsoft Office lecz także do rozrywki w czasie wolnym. Urządzenie może odtwarzać filmy, pozwala przeglądać strony internetowe, błyskawicznie wysyłać e-mail z Outlooka w trybie push, synchronizować kontakty, zadania i kalendarz, a ponadto oferuje nawigację GPS z TomTom NAVIGATOR 6.

HTC Advantage™ obsługuje pełen zestaw protokołów bezprzewodowych – trzypasmowy HSPDA, Wi-Fi® oraz stereofoniczny Bluetooth® 2.0. Uaktualniony HTC Advantage™ będzie dostępny w marcu w wybranych krajach Europy.

Wymiary 133.5 x 98 x 16 mm
Sieci WCDMA/HSDPA: 850/1900/2100 MHz
GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
System operacyjny Windows Mobile® 6
Ekran dotykowy VGA 5”
Aparat fotograficzny 3.1 megapiksela z autofokusem
rozmowy wideo w rozdzielczości VGA
Pamięć wewnętrzna 256 MB + 16 GB flash; 128 MB RAM
Typ karty pamięci miniSD™
802.11b/g, Bluetooth® 2.0, GPS
HTC ExtUSB™ (mini-USB i audio jack w jednym; USB 2.0High-Speed); 16-pinowy port HTC (USB 1.1 z funkcją host, wyjście TV/VGA); audio jack 3.5mm z mikrofonem
Odłączana, dotykowa klawiatura QWERTY; drukowanie dokumentów; czujnik żyro
Waga 290g
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)