Nowa mysz BenQ - zatańczy, jak jej zagrasz!

Nowa mysz BenQ - zatańczy, jak jej zagrasz!
Źródło zdjęć: © benq.pl

07.09.2008 00:02, aktual.: 07.09.2008 00:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma BenQ wprowadziła na rynek w pełni funkcjonalną myszkę multimedialną, która potrafi grać, świecić i poruszać się w zależności od typu informacji lub odtwarzanej muzyki...

Podczas pracy przy komputerze chyba każdemu przyda się chwila relaksu. Czas ten mogą nam urozmaicić rozmaite gadżety USB. Firma _ BenQ _ wprowadziła na rynek w pełni funkcjonalną myszkę multimedialną, która potrafi grać, świecić i poruszać się.

Nowa mysz multimedialna _ BenQ MD300 _ charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i eleganckim wyglądem. Posiada interfejs USB, sensor optyczny o rozdzielczości 80. DPI oraz 3 przyciski – w tym rolkę. Dodatkowo została wyposażona w migające w rytm odtwarzanej muzyki diody oraz system wibracji wprawiający myszkę w ruch – stwarzający wrażenie tańca na biurku.

Za pomocą dołączonego oprogramowania użytkownik ma możliwość ustawienia różnych reakcji myszki np. na przychodzące komunikaty tj. powiadomienia o nadejściu nowej poczty, czy też powiązanie z otwieraniem konkretnego programu. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi _ Windows 98SE, 2000, Me, XP, Vista _ i obsługuje aplikacje _ Windows Media Player, Microsoft Outlook 2003/2007 _ oraz _ Skype 2.0 _.

Wymiary: _ 95 mm x 64 mm x 27,8 mm _.
Cena: _ 59 złotych _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)