Nowa kamera Sanyo Xacti z funkcją Eye-Fi

Nowa kamera Sanyo Xacti z funkcją Eye‑Fi

Nowa kamera Sanyo Xacti z funkcją Eye-Fi
Źródło zdjęć: © electronista.com
25.08.2009 14:21, aktualizacja: 26.08.2009 09:17

Już niebawem na rynek trafi nowa cyfrowa kamera Sanyo Xacti – model DMX-CG11. Została ona wyposażona w złącze mini HDMI, sensor CCD o rozdzielczości 10 Mpix oraz funkcję Eye-Fi. Wyróżnia się...

Już niebawem na rynek trafi nowa cyfrowa kamera Sanyo Xacti – model DMX-CG11. Została ona wyposażona w złącze mini HDMI, sensor CCD o rozdzielczości 10 Mpix, odchylany ekran TFT LCD o przekątnej 3 cali oraz funkcję Eye-Fi.

Nowa kamera Sanyo Xacti DMX-CG1. wyróżnia się dość oryginalnym wyglądem. Została wyposażona w złącze mini HDMI, obiektyw z zoomem optycznym 5x i stabilizacją obrazu oraz sensor CCD o rozdzielczości 10 Mpix, który umożliwi nagrywanie obrazu w rozdzielczości 720p w formacie MPEG-4 (H.264). Ciekawostką jest funkcja Eye-Fi, dzięki której możliwe będzie automatyczne przesyłanie danych bezpośrednio do komputera bez konieczności podłączania kabla (z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej). Urządzenie posiada 40 MB wbudowanej pamięci flash i obsługuje karty SDHC o pojemności do 32 GB. Dodatkowo kamera została wyposażona we wbudowany stereofoniczny mikrofon oraz głośnik.

Nowość ma być dostępna w trzech kolorach do wyboru: białym, zielonym lub pomarańczowym. Na japoński rynek trafi już 11 września. Jej cena wyniesie około 317 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)