Nowa generacja dysków zewnętrznych WD My Passport

Nowa generacja dysków zewnętrznych WD My Passport22.03.2012 10:58
Nowa generacja dysków zewnętrznych WD My Passport
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Na czele nowej serii stoi pierwszy dysk przenośny o pojemności 2 TB

288765619355203731
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Nowe, bardziej smukłe modele My Passport dostępne są w pojemnościach od 50. GB do 2 TB i w pięciu kolorach: białym, czarnym, srebrnym, niebieskim i czerwonym. Dodatkowo, napędy My Passport są wyposażone w oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych WD SmartWare oraz oprogramowanie WD Security służące do ochrony danych hasłem oraz do szyfrowania sprzętowego.

Obudowy dysków posiadają nową powłokę, która sprawia, że są bardziej odporne na zadrapania i nie pozostają na nich ślady po odciskach palców. Oprócz tego urządzenia zostały wyposażone w gniazda USB 3.0 kompatybilne ze standardem USB 2.0.

Dołączone oprogramowanie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych oraz mechanizmy ochrony danych hasłem i szyfrowania sprzętowego można zainstalować w całości, skorzystać tylko z części składników lub używać dysku bez tego oprogramowania.

Cena i dostępność

Napędy o pojemności 2TB w najbliższym czasie będą dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 89. złotych. Pozostałe pojemności pojawią się w sklepach w maju br.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)