Nowa drukarka HP ENVY 110 e-AIO oraz kolejne modele HP Photosmart

Nowa drukarka HP ENVY 110 e‑AIO oraz kolejne modele HP Photosmart

Nowa drukarka HP ENVY 110 e-AIO oraz kolejne modele HP Photosmart
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.11.2011 11:16, aktualizacja: 03.11.2011 11:38

HP wprowadza na polski rynek urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 110 e-AIO z dużym, kolorowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie łączy funkcje drukarki, skanera, kopiarki i eFax z szeregiem funkcji: dostępem do Internetu, pracą w sieci bezprzewodowej oraz drukowaniem zdalnym. Dodatkowym atutem HP ENVY 110 e-AIO jest automatyczna taca na wydruki, która wysuwa się, aby odebrać gotowe arkusze, a następnie wsuwa się, gdy nie jest już potrzebna.

To wielofunkcyjne urządzenie oferuje ponadto bezprzewodowe drukowanie dzięki technologii HP Auto Wireless Connect. Dzięki funkcji HP ePrint i aplikacjom AirPrint można generować dowolne rodzaje dokumentów z urządzeń mobilnych umożliwiających wysyłanie wiadomości email.

Mocną stroną urządzenia są także łatwe w obsłudze aplikacje, umożliwiające pobieranie treści z Internetu bezpośrednio na urządzenie drukujące (bez potrzeby włączania komputera), automatyczny druk dwustronny, szybkie kopiowanie w kolorze, skanowanie obrazów i dokumentów, a także faksowanie bez linii telefonicznej dzięki funkcji eFax.

Nowe modele z serii HP Photosmart

Najnowszą ofertę HP, skierowaną do konsumentów uzupełniają dwa urządzenia wielofunkcyjne HP Photosmart 551. e-AIO oraz HP Photosmart 7510 e-AIO.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart 551. e-AIO powstało z myślą o użytkownikach szukających sposobu na proste i niedrogie drukowanie zarówno zdjęć o profesjonalnej jakości, jak i codziennych dokumentów.

Domowi użytkownicy mogą korzystać z prostych w obsłudze funkcji drukowania bezprzewodowego HP ePrint, AirPrint i HP Auto Wireless Connect. Wystarczy, że dokument przeznaczony do wydruku zostanie załączony do wiadomości email i wysłany z urządzenia mobilnego na adres przyporządkowany do HP Photosmart 551. e-AIO. W ten sposób użytkownik może drukować m.in. wiadomości, teksty, zdjęcia, strony WWW i inne elementy niezależnie od miejsca i czasu.

Z kolei HP Photosmart 751. e-AIO przeznaczone jest dla użytkowników domowych szukających zaawansowanego urządzenia wielofunkcyjnego z ekranem dotykowym, które pozwala tworzyć zdjęcia w laboratoryjnej jakości oraz zapewnia bezprzewodowe drukowanie przez Internet, skanowanie i kopiowanie.

Za jakość zdjęć odpowiada pięć oryginalnych tuszów HP. Nie ma przy tym znaczenia, czy wydruk generowany jest z komputera czy z urządzenia mobilnego. Dzięki funkcji HP ePrint lub AirPrint użytkownik może drukować z dowolnego miejsca i niezależnie od czasu. Wystarczy, że dokument zostanie załączony do wiadomości email i wysłany na adres przyporządkowany do HP Photosmart 751. e-AIO. Urządzenie wyposażone jest także w usługę eFax.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)