Nowa drukarka Epsona dla użytkowników domowych

Nowa drukarka Epsona dla użytkowników domowych

26.06.2009 13:07, aktual.: 26.06.2009 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus S21, jednofunkcyjną drukarkę atramentową do użytku domowego. Połączenie kompaktowej konstrukcji z ekonomicznymi, oddzielnymi wkładami z atramentem sprawia, że Epson Stylus S21 jest ciekawą propozycją dla użytkownika domowego.

Epson Stylus S2. nadaje się do codziennych zadań jak drukowanie dokumentów, listów, stron WWW oraz bezmarginesowych zdjęć o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego. Urządzenie oferuje najwyższą rozdzielczość w swojej klasie oraz szybkość druku sięgającą 26 stron na minutę.

Nowa drukarka jest również ekonomiczna, ponieważ używa niedrogich, oddzielnych wkładów z atramentem, a zaten użytkownik musi wymieniać tylko zużyte kolory.
Wkłady z atramentem zostały stworzone w oparciu o technologię Epson DURABrite Ultra - formułę pigmentową, w której cząsteczki atramentu znajdują się w ochronnej żywicznej otoczce. Dzięki temu atrament jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem.

Obraz
© (fot. Epson)

Mo Musa, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „Epson Stylus S2. to łatwa w użyciu, kompaktowa i niedroga drukarka, która nadaje się idealnie do codziennych zastosowań. Ponieważ używa oddzielnych wkładów z atramentem, jest naprawdę ekonomicznym rozwiązaniem. Jeśli dodać do tego unikatowe cechy atramentu DURABrite Ultra, otrzymujemy produkt, który oferuje nie tylko doskonały stosunek ceny do wartości, ale również wyjątkową jakość druku”.

Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: *229 zł *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)