Nokia Ovi Mail ma już milion użytkowników

Nokia Ovi Mail ma już milion użytkowników

Nokia Ovi Mail ma już milion użytkowników
Źródło zdjęć: © Nokia
17.08.2009 12:16

Ovi Mail szybko zyskuje status popularnego konta e-mail w krajach rozwijających się, o czym świadczy aktywacja ponad miliona kont poczty Ovi w ciągu nieco ponad pół roku. Ponieważ usługa ta została specjalnie przygotowana pod kątem konfiguracji w urządzeniu mobilnym, użytkownicy mogą uzyskać swój pierwszy adres e-mail i zarządzać kontem bez użycia komputera - ponad 650 000 kont na Ovi Mail zostało założonych bezpośrednio na urządzeniu przenośnym.

"Ovi Mail umożliwia uzyskanie łatwego dostępu do świata Internetu Początkującym użytkownikom poczty elektronicznej." - powiedział Tom Furlong, szef działu Consumer Messaging w firmie Nokia. „Bardzo nas cieszy szybkie tempo akceptacji tej usługi. Nie tylko przekroczyliśmy założony cel, ale zyskaliśmy dowód, że w krajach rozwijających się istnieje rzeczywisty popyt na specjalnie opracowane usługi tego typu”.

Inspiracją dla twórców Ovi Mail była liczba osób pozbawionych dostępu do komputera, szczególnie w krajach rozwijających się. W pierwszej piątce krajów z największą liczbą użytkowników Ovi Mail znalazły się Indie, Indonezja, Meksyk, Rosja i RPA. Od wprowadzenia tej usługi w grudniu 200. roku Ovi Mail jest dostępna w ponad 180 krajach i w 20 językach.

Usługę Ovi Mail można skonfigurować szybko i bezpłatnie, a w eliminacji niechcianej poczty pomagają filtry antyspamowe. Usługa ta jest również dostępna w wielu modelach urządzeń Nokia, z których największą popularnością cieszą się między innymi Nokia 233. classic, Nokia 2630 i Nokia 5310 XpressMusic.

Aby skorzystać z Ovi Mail, wystarczy przejść do kreatora konfiguracji poczty w urządzeniu z oprogramowaniem Nokia Series 40 lub Nokia S60, takim jak Nokia N97. Usługa Ovi Mail jest także dostępna w internecie pod adresem https://mail.ovi.com/.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)