Niższe ceny roamingu w T-Mobile

Niższe ceny roamingu w T‑Mobile

Niższe ceny roamingu w T-Mobile
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.06.2013 14:25, aktualizacja: 11.06.2013 11:42

Z dniem 1 lipca T-Mobile obniża stawki dla wszystkich usług telekomunikacyjnych realizowanych w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Nowe ceny obejmą połączenia głosowe, SMSy, MMSy oraz pakietową transmisję danych.

Użytkownicy usług roamingowych przebywając za granicą na terenie UE zapłacą 3. groszy za minutę połączenia odebranego i 1,22 zł za minutę połączenia wychodzącego. Koszt wysyłania lub odebrania MMSa to 2,30 zł, a wysłania SMSa - 41 groszy. Obniżki wynikają wprost z dyrektywy Unii Europejskiej.

Operator obniża także ceny transmisji danych w roamingu na terenie UE. Według nowego cennika 1MB kosztować będzie 2,30zł, a transmisja danych rozliczana będzie z dokładnością do 1 kB.

Dodatkowo, klienci T-Mobile mają do dyspozycji usługi Wszędzie rozmawiaj oraz Travel&Surf, które pozwalają na obniżenie kosztów roamingu. W ramach pierwszej propozycji mogą rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y na terenie Unii Europejskiej w cenie 3. groszy, a także otrzymują za 9 zł pakiet 30 jednostek do wykorzystania wymiennie na połączenia, SMS-y lub MMS.

Drugie rozwiązanie - usługa Travel&Surf pozwala z kolei obniżyć koszty transmisji danych w UE. T-Mobile przygotowało dwa warianty tej usługi - dla smartfonów oraz dla komputerów. Ceny pakietów rozpoczynają się od 9 zł za 4 MB (ważne jeden dzień) a kończą na 183,2. zł za 1 GB ważny przez tydzień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)