Niewielki, młodzieżowy radioodtwarzacz Sencor

Niewielki, młodzieżowy radioodtwarzacz Sencor
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.12.2013 09:38

Sencor wprowadził do sprzedaży nowy radioodtwarzacz. Ten niewielki sprzęt posiada całkiem spore możliwości. Warto zwrócić na niego uwagę podczas szukania prezentu świątecznego dla nastolatka. Odtwarzacz obsługuje wiele nośników, zaczynając od płyt CD aż po urządzenia USB i karty SD. Oczywiście korzystając z tych ostatnich, możemy odtwarzać pliki mp3.

Sencor wprowadził do sprzedaży nowy radioodtwarzacz. Ten niewielki sprzęt posiada całkiem spore możliwości. Warto zwrócić na niego uwagę podczas szukania prezentu świątecznego dla nastolatka.

Odtwarzacz obsługuje wiele nośników, zaczynając od płyt CD aż po urządzenia USB i karty SD. Oczywiście korzystając z tych ostatnich, możemy odtwarzać pliki mp3. O kolejność ich odsłuchiwania zadba możliwość programowania playlisty do 20 utworów na CD i do 100 w przypadku USB/SD.

Możliwość odtwarzania muzyki z zewnętrznych odtwarzaczy zapewnia wejście liniowe. W urządzeniu znajduje się również analogowy tuner AM/FM ze wskaźnikiem odbioru. Głośniki zastosowane w tym modelu legitymują się niewielką mocą - po 1,5 W (RMS) na stronę. SPT 228 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarno-pomarańczowej i czarno-zielonej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)