"Nie będziesz sobie wyobrażał życia bez nowych iPhone'ów" - bardzo ciekawe słowa Tima Cooka

"Nie będziesz sobie wyobrażał życia bez nowych iPhone'ów" - bardzo ciekawe słowa Tima Cooka04.05.2016 14:08
"Nie będziesz sobie wyobrażał życia bez nowych iPhone'ów" - bardzo ciekawe słowa Tima Cooka
Źródło zdjęć: © itproportal

Ostatnie sprawozdanie finansowe Apple'a było imponujące, ale też po raz pierwszy odnotowano znaczące spadki. Zysk netto zmniejszył się aż o 23 proc. Tim Cook, szef Apple'a, wierzy, że to wszystko odejdzie w zapomnienie po nowym iPhone.

Apple jest firmą, która w znaczącym stopniu swoją potęgę zawdzięcza smartfonom z logo nadgryzionego jabłka. Sęk w tym, że sprzedaż tych telefonów zaczyna zwalniać, a konkurencja nadgania zaległości. Dyrektor generalny postanowił więc udzielić "uspokajającego" wywiadu dla CNBC.

Stwierdził, że Apple jest "podekscytowane tym, nad czym pracuje", o czym niestety, nie może na razie opowiedzieć.

- _ Mamy wspaniałe innowacje w kolejce, takie jak nowe iPhone?y, które zachęcą ciebie i innych posiadaczy iPhone'ów do wymiany na te najnowsze modele. Damy wam rzeczy, bez których nie będziecie mogli żyć, o których nawet jeszcze nie wiecie, że potrzebujecie. To od zawsze jest celem Apple'a: robić rzeczy, które wzbogacają ludzkie życia, na które patrzysz i myślisz "jak mogłem bez tego żyć?" _- stwierdził.

Nie możemy się więc doczekać. Zastanawiamy się jednak czemu Tim Cook już teraz o tym mówi? Nie boi się, że zapowiedź "rewolucyjnego" iPhone'a zagrozi wynikom sprzedaży aktualnie oferowanego 6s?

słk

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nazwa hot-spotu spowodowała panikę w samolocie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)