Netia: Internet i telefon bez VAT

Netia: Internet i telefon bez VAT
Źródło zdjęć: © netia

04.01.2011 22:57, aktual.: 05.01.2011 09:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa promocja Netii dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm: Internet bez VAT. W ramach promocji cena pakietu Internet + telefon jest tańsza wartość podatku VAT (23 proc.) nawet przez cały okres trwania umowy

Nowa promocja Netii dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm: _ Internet bez VAT _. W ramach promocji cena pakietu Internet + telefon jest tańsza wartość podatku VAT (23 proc.) nawet przez cały okres trwania umowy.

W przypadku pojedynczej usługi przewidziany został taki sam rabat, ale na okres maksymalnie 1. miesięcy. Internet w technologiach LLU, Cu i Ethernet (opcje do 4 Mb/s, do 8 Mb/s i do 20 Mb/s) w pakiecie z jednym z ryczałtowych planów telefonicznych (Wieczory i Weekendy, Non Stop lub Non Stop Świat) kosztuje od 81,14 zł do 113,66 zł brutto.

W przypadku dostępu do Internetu w technologii BSA (do 2 Mb/s, do 6 Mb/s lub do 2. Mb/s) oraz bezprzewodowego Wi-MAX (do 1 Mb/s), w pakiecie z taryfami Non Stop i Non Stop Świat, abonament obniżony jest o wartość podatku VAT przez cały okres umowy dla wszystkich dostępnych prędkości Internetu. W pakietach z taryfą Wieczory i Weekendy obniżka obowiązuje przez 18 miesięcy.

Promocja _ Internet bez VAT _ dla samego dostępu do Internetu w technologii LLU, Cu i Ethernet obniża miesięczną opłatę o wartość podatku VAT przez 1. pierwszych miesięcy trwania umowy. Abonament na sam dostęp do Internetu w opcjach BSA oraz WiMAX jest niższy przez 5 miesięcy. Instalacja i użytkowanie urządzeń WiMAX jest bezpłatne.

Promocja obowiązuje dla umów zawieranych na 24 miesiące. Po zakończeniu okresu lojalnościowego umowa przechodzi na czas nieokreślony, a opłaty pozostają w takiej samej wysokości jak w ostatnim miesiącu umowy terminowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)